Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Létezik még normális mosogatós...

Létezik még normális mosogatószer?

Figyelt kérdés
Már kb. mindent végigpróbáltam, de iszonyatosan rosszak, literszámra kell venni, mert híg, egyáltalán nem habzik, nagyon gyorsan fogy.
2019. jan. 26. 10:25
 1/9 anonim válasza:
Igen, létezik. Próbálgatni kell, de most reklámozzák ezt a Jar mosogatószert aktív habbal. Szerintem azt próbáld ki, ha neked nem habzik.
2019. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a Jarral elégedett vagyok nagyon.
2019. jan. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a Jar, eddig ez vált be a legjobban. Legutóbb vettem bent a melóhelyre egy olcsóbb valamit, csak akkor habzik, ha teljesen átáztatom vele a szivacsot. Nagyjából 3x annyit kell belőle használni, és mindössze 20%-kal olcsóbb a Jar-nál.
2019. jan. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Pár évvel ezelőtt a jó öreg Bip nyert egy tesztet ha jól emlékszem. Vagy az elsők között volt?? Még nem próbáltam, én is variálok, de eddig még nincs meg a nagy "szerelem".
2019. jan. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Tandil sensitive (aldi). Veri nálam a Jart és a kezemet sem marja.
2019. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Nem a hab tisztítt!
2019. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lidl kis flakonos W5 kék mosogatószer. Full gél állagú még csodálkoztam is milyen sűrű...hígítani akartam és még sűrűbb lett....
2019. jan. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Jar sensitivre. Évek óta ezt használom.
2019. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lidl 1 literes, nevét nem tudom, 3 színben van, olyan 180Ft körül van.Szerintem jó.
2019. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!