Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A bolti fehérítők érnek...

A bolti fehérítők érnek valamit, vagy csak pénzkidobás?

Figyelt kérdés

Pl. a Domestos fehérítő.

A munkás cuccom kezd beszürkülni, azt szeretném újra vakítóan fehérré varázsolni. Csak pár hónapos, igazából nem feltűnő, hogy nem hófehér, de engem zavar.

Próbáltam már házi praktikákat (szódabikarbóna), de nem jött be.


Ezekre a bolti kütyükre érdemes költeni? Tényleg jók? Melyiket próbáltátok már és mik a tapasztalatok?


2019. febr. 25. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a Domestos az egy túlhájpolt, túlárazott és erejében lebutított hypo :)

Én hagyományos hypoval szoktam. Egy lavór vízbe max 1 deci hypo. Ez a koncentráció nem árt a ruhának és gyönyörű fehér lesz.

2019. febr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És utána be a mosógépbe és rendes mosás? Vagy kiöblíted és ennyi? :)
2019. febr. 25. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a hipótól besárgulnak. Nagyobb boltba lehet kapni normális fehérítőket. Szerintem nagyon jók.
2019. febr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked melyik jött be kedves utolsó? :)
2019. febr. 25. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
K2r extra fehérítő tasakok, nekem bejöttek.
2019. febr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyagtól függően sárgulhatnak be, ès hypoval óvatosan.

Vakító fehèrsèget optikai fehèrítővel èred el. Mint a neve mutatja optikai csalódást csinál.

2019. febr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ariel mosóporral próbáltad (mountin spring)?

Annó én boltban kezdtem, csemegepultosként... voltak foltok rendesen. Ariel mosópor+60 fokos mosás nekem ez vált be :)

2019. febr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pár hónapja olvastam egy tanácsot: az előmosás rekeszbe annyi ecetet kell tölteni, mint egyébként a mosószer, a főmosás fehérítő mosószerrel. Elég 40 fokon. Nekem sok fehér pólót kell mosnom. Lehet, hogy csak én látom úgy, de szerintem fehérebbek lettek.
2019. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!