Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Dohányosok, szóval én koca...

Dohányosok, szóval én koca dohányos vagyok, ha heti 2-3x egy 8-10 cigit elszívok a szobában, aztán kiszellőztetek egyből 2-4 óra hossza után, akkor befogja a cigi a bútorokat meg a függönnyt?

Figyelt kérdés
Nem tudom jó kategória e.

2019. márc. 20. 20:15
 1/8 Drazicc ***** válasza:
22%
Nem marad meg, ha tényleg sosem felejted el kiszellőztetni, de szerintem ha már közben szellőztetnél úgy lenne a legjobb. Elég egyszer kétszer elfelejteni kiszellőztetni egész éjszaka bennmarad a szag pár alkalommal akkor már érezni lehet majd. Én valahogy így csináltam amúgy, és különösebben nem éreztem semmit albérletben, de amikor hazamentem a szüleimhez ahol sztemm ég soha senki nem cigizett:) és kinyitottam a hátizsákom, éreztem benne enyhe cigiszagot.
2019. márc. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos mindehogy beveszi. Hiába szellőztesz. Személy szerint és kerlek ne vedd bántásnak, a legigenytelenebb zárt térben dohányozni! Hiába szellőztesz az nem olyan. Ha teheted menj le ház elé, vagy erkelyre.
2019. márc. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szüleim vettek használt szekrénysort. Qrva büdös. Biztos dohányosoké volt. Pedig nagyon szép.
2019. márc. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Beveszi a szagot így is. Menj az utcára cigizni. Aki nem dohányzik az akár így is èrzi rajtad.

8-10 szál után már tiszta füstös a lakás 1 szálat is bőven èrezni már.

2019. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Maradj csak bent a szobában! Tudod milyen undorító bunkó szokás az, amikor valaki kimegy az erkélyre és telebagózza minden szomszédja kiteregetett ruháját?!!
2019. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Arra az 5 perce nyugodtan kimehetsz az udvarra, semmi bajod sem lesz tőle és a szag-probléma is egy csapásra megoldódik.
2019. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én dohányosként mondom, hogy az igénytelenség legalja a lakásban/házban/autóban való dohányzàs.
2019. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy fenét. Fulladjon csak bele a saját mocskába. Nehogymár más szívja azt a retket az erkélyen száradó ruhákkal.
2019. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!