Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tusfürdővel lehet takarítani?

Tusfürdővel lehet takarítani?

Figyelt kérdés
Van ez a súroló krém recept, vagy hogy is nevezzem. Kell bele folyékony mosogatószer, szódabikarbóna, meg só. Mosogatószert nem szívesen pazarolnám, mert elég sokat kell bele, viszont van régi tusfürdőm, amit már úgy sem használok el. Az is jó lehet nem?

2019. márc. 21. 11:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem tartom jó ötletnek. Azok az összetevők, amik jók a bőrödnek, nem jók a tányéroknak és fordítva. Egy mosogatószer összetétele nem azonos a tusfürdőével, így teljesen más lehet a hatás.
2019. márc. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni hogy nem tányért mosnék vele, hanem fürdőszoba csempét, mosdó kagylót ilyesmit
2019. márc. 21. 11:18
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt én Domestossal szoktam, nekem is van, hogy megmarad tusfürdő, mert se nekem, se a gyereknek nem kell màr, azt kidobom.

Semmilyen tusfürdő nem takarítàshoz van kitalàlva, sem férfi, sem női, sem gyermek.

2019. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam, hogy takarítani szoktál vele, de továbbra is azt mondom, nem jó.


Én amúgy a felmosóvízbe 2 spricc mosogatószert szoktam tenni és kész. Most volt festét, a fugákat kitakarítani csináltam egy kis tálkába egy sűrűbb keveréket és azzal súroltam őket kézzel (szivaccsal).


Szóval ha sajnálod, csinálj kisebb adagot.

2019. márc. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aw na jó, ha ti mondjátok elhiszem, nem akarok több koszt csinálni mint ami van :D
2019. márc. 21. 12:29
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert a bőrápoló anyagok, amik a tusfürdöben vannak, zsírosak, így zsíros nyomot fog hagyni. Én csempét, mosdót ecettel takaritok, kb. 100 ft egy flakon 15%-os ecet, szórófejes flakonba töltöd, fele víz, fele ecet, tökéletes és környezetbarát tisztítószer.
2019. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Használd erre nyugodtan, pvc-re csempére, olymindegy.
2019. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Meg aztán nem is annyira hatásos! A tusfürdő kifejezetten az emberi bőrhöz lett kitalálva, a padlón és falon azért jóval agresszívebb kórokozók is lehetnek!
2019. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem fog belehalni.
2019. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
meh, lemostam ecetes vízzel meg szóda bikarbónával :D
2019. márc. 22. 07:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!