Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ti a zuhanykabint/ kádkabint...

Ti a zuhanykabint/ kádkabint mivel takaritjátok?

Figyelt kérdés
Tiszta vizkő az egész.
2019. ápr. 3. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel hogy tiszta vízkő az egész.
2019. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vízkőoldóval szoktam áttörölni, majd leöblíteni és mivel üveg, utána ablakpucolóval megtisztítom még.

Egyébként minden zuhanyzás után le szoktuk húzni róla a vizet és minden héten-2 hetente meg is pucolom, így 1,5 év használat után is olyan mintha új lenne.

2019. ápr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Zuhanykabinunk van, üveg. Vízkőoldóval átkenem, hagyom hatni, aztán lemosom, utána pedig üvegtisztítóval is átmegyek rajta.

Viszont most javasolták, hogy lehet kapni autó szélvédőhöz vízlepergető tisztítószert, és az jó háztartásba is, most fogom kipróbálni. Be kell vele kenni egyenletesen az üveget, és lepergeti a vizet, így később vízkövesedik.

2019. ápr. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, igen, eddig én is minden zuhanyzás után lehúztam a vizet az üvegről, így is sikerült kitolni a takarítások idejét.
2019. ápr. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A mienknek fekete üveg a hátulja, es en is probáltam mindennel ecettel obis zuhanykabintisztitoval de sose tökéletes
2019. ápr. 3. 08:58
 6/7 anonim ***** válasza:
A mi takarítónőnk 10%-os ecetet permetez rá kiürült permetezős kézi műanyag flakonból (sok ilyen kiszerelésű konyhai tisztítószer van), utána leöblíti vízzel. Igaz, én minden zuhanyozás után nemcsak lehúzom a vizet a falakról gumis lehúzóval, hanem egy háztartási törlőkendővel le is törlöm a maradék vizet az oldalfalakról és az alsó sarkokról (csak 2 perc és nekem ennyit megér).
2019. ápr. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ecetes házi tisztítószer: egy kiürült spriccelős üveg fele ecet, pár csepp mosogatószer a másik fele pedig víz. Illólajat is szoktam tenni bele, hogy ne legyen túlságosan ecet szagú.
2019. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!