Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A babám textilpelusait megfogt...

A babám textilpelusait megfogta a törölköző színe mosáskor, és elég ronda mályva színük lett. Mit lehet vele csinálni, hogy újra fehèrek legyenek? Ti hány fokon, hányas centrin mostok?

Figyelt kérdés
Èn mindent 30fokon 500as fordulattal mosok. De a törölközők nem lettek tiszták, gondoltam kimosom 90°on a pelenkákkal. Mivel sose engedte a színèt,beraktam egy piros törölközőt is, ami most mindent megfogott. Áztattam vanish oxi actionbe, kimostam ùjra, de semmi változás. Dobhatom ki a textilpelusokat meg a törölközőket?
2019. ápr. 6. 22:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%

A pelusokat áztasd hypós vízbe,szépen kifehérednek, de nagyon sokszor öblítsd ki vagy a szokásos mosószereddel mosd ki megint a hypó szaga és bőr-irritáló hatása miatt!

A törülközőkkel is megcsinálhatod ugyanezt, de ne a pelenkákkal együtt. Legfeljebb szép fehér törülközőid lesznek (még mindig jobb, mintha kidobnád a összeset...)

2019. ápr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Miért olyan nagy baj az? Attól még ugyanúgy használhatóak.
2019. ápr. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

30 fok az nagyon kevés, én törölközőt, ágyneműt 60 fokon mosom, ruhàinkat 40-en.

Mindegy, te dolgod.

Hypózd úgy ahogy első leírta.

2019. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
Én törölközőt és szros pelenkát biztosan nem mosnék együtt.Itt már elbukott a dolog.Hiába a gyerekem nyomta tele,de szerintem normális embernek nem veszi be a gyomra,hogy fürdés után egy ilyen törölközővel törölközzön.Azért ez már ott van az igénytelenség határán.
2019. ápr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Ja, hogy pelenkàzàshoz használja a textilpelust?Azt hittem büfiztetéshez stb.

Akkor én sem mosnàm egybe.

Sőt, a törölközőinket is külön mosom ugye, mert mint írtam, az 60 fokon megy, meg pàrom nem szeretné ha ruhàk mellé bàrmit betennék.

Azt hittem màr senki nem hasznàl textilpelenkàt.

Azt meg akkor plàne 90 fokon kéne mosni a fertőtlenítés miatt.

2019. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Na a lepontozók ezek szerint jó igénytelenek a kérdezővel egyetemben,mert a két utolsót lenyomták rendesen,de hát lelkük rajta.
2019. ápr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Vazze, pelenka. Világvége. Nem mindegy, hogy mibe van csomagolva az a gyerek?


Nyomjad már rá a max centrifugát, azért van, hogy a fellazított koszt, mosószert, vizet kiverje a ruhából.

2019. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kezdjük ott, hogy tegnap este óta nem voltan fent, nem pontoztam le senkit! És nem, a pelust nem sz.rta tele a baba, mivel büfiztetésre használom csak!!!
2019. ápr. 7. 21:01
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Akkor az nem is pelenka...


Büfizka!

2019. ápr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%
Megy itt a szr keverés úgy látom.
2019. ápr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!