Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan lesz olyan jó nedvszívó...

Hogyan lesz olyan jó nedvszívó egy törölköző, mint egy hotelben?

Figyelt kérdés

A hotelekben mindig olyan jók a törölközök, hozzám se ér de már száraz vagyok...


Itthon akar milyet veszek csak szét keni rajtam a vizet ... szornyuek


2018. szept. 7. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
100% Pamut.
2018. szept. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Ès pár mosás után teljesen jó. Nekem lidlis van, nagyon jók.
2018. szept. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Legyen 100 % pamut, magas hőfokon mosd, ne használj öblítőt, szárítógépben szárítsd.
2018. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm:) kipróbálom
2018. szept. 7. 18:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne azt nézd, hogy 100 % pamut, hisz ezt szinte mindegyikre ráírják, hanem a törölközők címkéjén van egy olyan adat is, ami megmutatja, milyen a súlya. PL.: 400g/nm vagy 500g/nm. Minél nagyobb ez a szám, annál jobb minőségű a textil, annál sűrűbb a szövése - az 500g/nm már jó minőségűnek számít, az ilyennek a nedvszívóképessége sokkal jobb, mint mondjuk egy 360g/nm-esnek.
2018. szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én öblítőt is használok, szárítógép a titok nyitja. És nem az ecet.
2018. szept. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minimális mosószer és ecet. Öblítőt még hírből se lásson.

Egy törülköző sohasem koszos, csak gondold végig! Tiszta vagy fürdés, kézmosás után, csak a tiszta vizet szívja fel.

2019. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-nak özenem, hogy a titoknyitja szárítógépe egyszerűen kiveri az öblítőjét a ruhából és összetöri-összegyűri.


Ha nem használna öblítőt, csak kirakná szárítóra azután is pont ugyanolyan nedvszívó lenne, s ha kézzel kicsit megtekergeti-megcsavarja száradás után akkor az is pont ugyanolyan pihepuha lesz.

2019. ápr. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Doros ***** válasza:

Én a törülközőket 60 fokon mosom, elkülönítve. Öblítőt nem használok, de az előmosós rekeszbe teszek egy kevés mosószódát.

Szárítógépem nincs. De falun élek, lehetőleg kint teregetek. Van fedett teraszom is.

2019. ápr. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!