Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a különbség az MTD 51 BO...

Mi a különbség az MTD 51 BO és az MTD 51 BC illetve az MTD 51 BC-5 fűnyíró között?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 22. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyforma gagyi mind a három .
2019. ápr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mindentudó99 ***** válasza:
Abban egyformák hogy egyiket se szabad megvenni. Az Mtd- kerüld nagy ívben.
2019. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

BO = Mtd thorx motoros 3,5 LE

BC = Brigg&Stratton motoros 2,2 LE

BC-5 = Brigg&Stratton motoros 4,1 LE

2019. ápr. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Annyira gagyi az MTD 51 BC, hogy mikor 10 éve megvettem, cseréltetni kellett benne egy gumimembránt. Azóta időnként ki kell pucolni a légszűrőt és a gyertyát (ha elkoszolódtak). Ja és néha még olajat is cserélni kell. Így az istennek sem akar elromlani, így aztán kénytelen vagyok nyírni a füvet vele.
2019. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Herceg Feri válasza:
Azt nem tudom hogy mi a különbség. Én Mtd 51bct használok. 4éve vásároltam akkor újjan a szomszéd városban. 4év alatt 4x cseréltem olajat, minden tavasszal így kezdem. Ez idő alatt a motorjával semmilyen probléma nem volt. 1x cseréltem idén vágókést. Most a napokban vettem észre hogy a kaszni elkezdett repedni. De a kertigepvilag.hu oldalon van újjan ugyanilyen ház 20ezer ftért. A Briggs & Stratton motort úgy tűnik még egy darabig piszkálgatás nélkül tudom használni. Nem zajos, recseg, csörög stb. Persze nem valami erős, 3,5Le ha jól emlékszem. Én úgy gondolom hogy ebben az 50-60ezer ftos kategóriában nem mondható rossznak .+ Van egy 15éves 6,5le mtdm amin már 4x,5x cseréltem házat. Teljesen eredeti motor . Szóval kinek mi a szar.
2021. okt. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!