Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a gyeplazítás és a gyepszel...

Mi a gyeplazítás és a gyepszellőztetés között a különbség?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy Hecht 5654 benzines gyeplazítót. Ezen csak kések vannak, míg az elektromos berendezéseken a kések cserélhetők "drótos fűkaparó" tengelyre. A késes megoldás jobb? A drótost csak azért találták ki, hogy a gyengébb elektromos motorokkal szerelt ilyen cuccok is forogjanak? Vagy???

2016. márc. 16. 20:43
 1/1 vatafak ***** válasza:
nekem drótos van. az első szellőztetőm késes volt, hálistennek csak kölcsönbe volt nálam mert két fokozata volt : 1 nem is látod h csinál vmit , 2, lejjebb állítod és úgy szétbarmolja a füvet h öröm nézni . azt el tudom képzelni h nagyon hergya állapot esetén ez jó lehet mert akkora sávokat ás h simán lehet pótvetni utána. A mi nálam bevált : fűnyírás legalacsonyabb állásban , majd szellőztetés drótossal (átfedéssel és 90 fokban másodszor is az egész területen) végül újra átszaladok a fűnyíróval mert az szedi legjobban össze a dzsuvát
2016. márc. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!