Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mi a véleményetek? Nejem...

Mi a véleményetek? Nejem szeretne szárítógépet venni. Kondenzációs férne a lakásba. Mennyi nálatok az évi üz. Ktsg? Hőszivattyús?

Figyelt kérdés

2019. jún. 3. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mennyi az üzemelési költség, mert van mellette egy asztalos műhely is és nem a szárító fogyaszt többet :D

Amúgy bármennyi is, az a kényelem amit ad, visszahozza az árát.

2019. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hőszivattyús van nekünk A++

Heti átlag olyan 4-5 adagot szárítok vele. Amikor kijön a jó idő akkor már kintre terítem a ruhákat. A téli és nyári villanyszámlánk között 3500ft van (ebbe bele kell kalkulálni,hogy télen többet ég a villany, a fűtés keringető stb) én úgy saccolom olyan 2500 ft környéke amit havi szinten elfogyaszt a szárítógép.

2019. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Havi 3000 Ft.

De túlzás nélkül a hét minden napján, megy 2-3 alkalommal.

Van hogy még többször is .

2019. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Havi 3-4000 négyezret simán megér, hogy az asszony a teregetés és vssalás helyett velem foglalkozzon;)
2019. jún. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Használtam már több szárítógépet, nekem mindegyikben összementek a ruháim. Törölközőknek, ágyneműknek nagyon szeretem, de ruhákat már nem teszek bele. Hőszivattyús Aeg csúcskategóriás gép, ha ezt tudtam volna megveszem a legolcsóbb, legalapabb gépet.
2019. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
5-os. Probaltad a kimelo programon is? Nezed a ruhacimkeket es esetleg nem csak az megy ossze amit nem leht szaritoba rakni? Epp most szeretnenk pont egy AEG hoszivattyusat venni mi is
2019. jún. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os. Vedd meg nyugodtan, nekem ugyan Bosch van amivel nagyon meg vagyok elégedve, oda kell figyelni, hogy milyen programot használsz. Így nagyon nagy segítség lesz, öblítő nélkül is nagyon puhák a ruhák és a törölközők is.
2019. jún. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, figyelembe veszem a címkéket is. Hozzáteszem a márkásabb Zara, Balance illetve egyéb drágább ruhákat nem lehet szárítógépben szárítani a címke szerint :( kímélő vagy mix programot használok. Lehet, hogy egy Bosch vagy Samsung gépben más a helyzet nem a szárítógépet illetve azt használókat akartam leszólni.
2019. jún. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Mar par hete nezelodom a temaban. Mindenki ugy reklamozza a hoszivattyust hogy alacsonyabb homerseklet nincs osszemenes csillagozva aprobetus reszben pedig gyapjupulover szaritasa a fektetve szaritashoz kepest. Kozbe meg ki szarit gyapjupulovert mindennap? A pamut szokott osszemenni arrol nem irnak. Es miert? Mert a hoszivattyus is joval 30-40fok folott szarit ami az ruhaosszemenesi felso hatar. Hoszivattyus 55fok kondenzacios meg akar 60-70 fok is lehet. AEG felso kategorias kombi mosogepbe csak a torolkozo meg torloruhak szaradnak marsemmit nem rak bele a parom es attol felek ez lesz ha megvesszuk a legjobb hoszivattyus gepet is.
2019. jún. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem bánnám ,ha ,a műszaki adatok mellett a költségekre is fókuszálnátok.Esetleg tele vagytok Pénz nevű áruval ??
2019. jún. 7. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!