Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen a Ceresit pára stop?

Milyen a Ceresit pára stop?

Figyelt kérdés
már egy ideje büdösek a ruháink,és ma már a szüleim is rákérdeztekhogy nincs véletlenűl penész nálunk?olyan ciki volt.rosszak az ablakok,az ajto se egy mai darab,és csak az ajtón tudok szllőztetni.fürdésnél is mindig "ömlik ki" a pára,a főzésről ne is beszéljünk.mostmár nem lehet egésznap nyitva az ajtó.minden nap egy orát nyitva van.a lényeg,h ma benéztünk a bútorok mögé is,hát had ne mondjam mit láttam.ecetes vízzel lemostam,állítólag használ.de ujra ki fog alakulni,mit tehetnék?
2008. nov. 13. 23:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én is használok a hálóban és a fürdőben is. Tényleg összegyűjti a vizet, de azért csodákat ne várj tőle! Én is itt olvastam az ecetes mosásról, mondjuk én töményen töröltem át a plafont meg a sarkokat és azóta még nem jött ki újra.
2008. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Erre én is kíváncsi lennék. Próbáltam az ecetes lemosást, pár nap múlva visszatért, jelenleg sólámpát használunk. Magába gyűjti a ceresit pára stop a vizet, de ezzel nem szűnik meg a probléma, nálunk szigetelés problémák vannak.
2008. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
95%
Szia! Nekünk nagyon bevált. Hetente kb. fél deci vizet öntök ki belőle. Ablak alá kell tenni és abba a helyiségbe, amelyik a leghűvösebb.
2008. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ma vettünk,még a konyha hátravan az ecetes mosásból,majd utána próbáljuk ki.az a gáz,hogy 30nmes az egész házikó,és egybe van minden.egy konvektor van a szobába,a fürdőn van ajtó,ablak nincs,csak egy kis szellőző,de most azt is kicseréljük ilyen motoros szellőzőre,főzésnél majd kinyitom a kisablakot a konyhán.remélem fog valamit érni.nem nagyon szeretnénk költeni a házra,mert nem ez lesz a végleges ház.
2008. nov. 14. 18:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, én is használom. Szépen gyűjti össze a párát, de csodát valóban nem lehet várni tőle. Az ablak talán kevésbé párásodik, de teljes párátlanításra nem alkalmas. Kereszthuzat, naponta 15-20 percig.
2008. dec. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom,hogy a kereszthuzat a megoldás,de nem nyithatóak az ablakaink.a bejáati ajtón tudok szellőztetni,de az kevés.(ahol most lakunk,ez boltnak épült,ezért nagy kirakatablakok vannak.)
2008. dec. 9. 19:49
 7/10 anonim válasza:
100%
Penészmentesítéshez mi sima háztartási hipót használtunk, eddig úgy néz ki bevállt. A penészölők alapja is ez állítólag.
2009. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Páramentesítéshez hogy kell a hypot használni? Ez érdekelne! Várom a válaszod!
2009. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Én penészmentesítést írtam, akinek nem jön be az ecetes megoldás, az kipróbálhatja ezt is.
2009. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg "A MI GENERÁCIÓNK.hu".A lényege,hogy légelvezető rendszert szerelnek a falba s ez elszívja a párás levegőt.Szellőztetni akkor is kell.Mi 5éve szenvedtünk a párától és a penésztől mióta ez van, nincs pára a lakásban.Nem a legolcsóbb megoldás de biztos jó. A szomszédunknak 2éve van.Nekik bejött.
2009. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!