Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hogyan lehet sajat lakasom/hazam?

Hogyan lehet sajat lakasom/hazam?

Figyelt kérdés
Milyen lehetosegeim vannak egyedul?
2019. júl. 28. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Ahogy az öcsémnek 24 évesen.

Évekig Németben gürizett, spórolt, hazajött, megvette.Szülői segítség nem volt, nem éltek már.

Vagy ahogy páromnak, 30 évvel ezelőtt sok-sok év Németországban, most egy gyönyörű, szinte luxusháza van, minden igényünket kielégíti.

Nekem sajnos úgy lett, hogy megörököltem apumét.

Itthon nem vakarsz össze annyi pénzt.

2019. júl. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem igazán tudom elhinni, hogy kint is kolbászból van a kerítés és néhány év alatt összespórolsz egy - nézzük a nagy átlagot - 20-25 milliós családi házra...
2019. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az összes ismerősöm hazajött már külföldről, mert ott sem érte meg, nem kerestek annyival többet. ennyit erről
2019. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

De ezek nem most voltak, hanem 15-30 évvel ezelőtt.

Màsrészt akkoriban nem 25 millió volt egy lakás/ház.

2019. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%

Bocsànat, ha a most huszonévesek kérdéseire nem megfelelő a válaszom.

Nem csak ez a korosztály használja az oldalt, vagyis amikor regisztráltam, nem volt kikötés, hogy hány éves korig szabad írni.

2019. júl. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

manapsag a kulfold opcio?

Milyen munkat erdemes ott kint vegezni?

2019. júl. 28. 12:49
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Kint sincs kolbaszbol. Sok lemondassal, sporolassal es alkalmazkodassal jart, hogy 5 ev alatt osszejott egy 8 millios pesti lakasra. Ez a lakas ma 22-24 milliot er.
2019. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem a mai napig az építőipar, hegesztés az, amivel keresni is tudsz.

Pàrom is, öcsém is a lelküket kidolgozták, dehát ez van.

Egyébként még 10-15 évvel ezelőtt is megérte az építőipar kint.

Mindketten bt-t csináltak itthon, így màr az itteni megélhetés sem volt olyan nehéz.

Öcsém mai napig vàllalkozó (most novemberig be van táblázva, és nem Budapest), páromnak pedig megvan még a Bt-je.

2019. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Rengeteg a lehetőség és az akadály is. Marhaság így a kérdésed, mert fogalmunk sincs milyen lakást, hol akarsz, mikor, mi a végzettséged. Vehetsz 2-5 millióért házat egy kis faluban, ha ez az igényed. De berszélhetünk 30-50 milliós fővárosi lakásról is. Nyilván ha egy gyárban dolgozol érettségivel, akkor utóbbi nem reális cél.

És minek vennél egyedül? Én huszonéves koromban szobát béreltem, mindig jó társaságban, vagy agyből ismerősökkel, vagy szimpi lakókkal, akikkel végül barátok lettünk. Spóroltam, ha valami változott, akkor könnyebben költöztem. Aztán most 32 évesen vettem lakást a feleségemmel.


Közel sem biztos, hogy úgy kell csinálni, ahogy én. Kollégám fiatal egyedülálló, volt egy kis pénze, városon kívül vett egy kis családi házat, 2 szobás, újítgatja magának.


De most mi honnan a fenéből tudnánk, hogy neked milyen lehetőségeid, igényeid vannak?

2019. júl. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9es : nincsenek nagy igenyeim, es megyeszekhelyen szeretnek hazat lakast vagy annak kozeleben. De akar itt akar pesten szeretnek, ugyanugy kene nekifognom..vagy nem?

Azert szeretnek sajatot, mert azt erzem biztonsagosnak.

2019. júl. 28. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!