Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Úgy látom több helyen elfogadj...

Úgy látom több helyen elfogadják az ingyenes tulajdoni lapot pl. közművek. Ez kinyomtatva több példányban osztható? És az e-hiteles tulajdoni lapot elküldhetem több helyre? OTP LTP-hez is jó?

Figyelt kérdés

Nem teljesen világos, hogy most akkor lehet-e nyomtatni az ingyenest vagy csak elektronikusan tovább küldhető?


Émásznál és vízműveknél fogok kezdeni amint a nevemre kerül az első ingatlanom (pár napon belül) és ennél a két szervnél már olvastam, hogy a nem hiteles is megfelelő a bekötés igénylésekor,de az nincs részletezve, hogy milyen formában.


Még ahova vinnem kell és ahol viszont a hitelest kérik az az OTP,mert a vételár kifizetéséhez felhasználtam az LTP-m. De azt mondták,ha Ők kérik le, akkor 3.600. Ez megegyezik az e-hiteles tulajdoni lap árával,amit ha Én kérek le ugyanannyi, mégis lesz egy saját példányom. Vagy rosszul gondolom?


Köszönöm aki segíteni tud kiigazodni.



2019. júl. 29. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az adásvételi bőven elég
2019. júl. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Természetesen ki lehet nyomtatni és lehet fénymásolni. Elfogadják.
2019. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!