Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Igaz h a VIII krltet folymatos...

Igaz h a VIII krltet folymatosan rehabilitálják s érdemes most ott ingatlant venni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a VIII.kerületnek rehabilitált részei, de nem lesz mindegyik az, pláne nem a közeljövőben.
2019. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak felújítgatnak pár környéket, de attól még ugyanazok a romák laknak ott továbbra is.
2019. aug. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ugy tudom sokat kitelepitenek erzsébetre és sorksárra 8amitől az meg egyre rosszabb környék lesz s pont oda buko mostanában költözni mert ott megvett ingatlan csak kevesebbet fog érni)

csak nem tudom ez igaz e

2019. aug. 4. 17:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Győződj meg magad.

Bármelyik este sétálgassál arra...

2019. aug. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Már voltam arra. Utána két napig a Mein Kampf-ot kellett olvasnom, hogy megnyugodjak.
2019. aug. 5. 00:06
 6/11 anonim ***** válasza:

Az attól függ. Vannak környékek, amik már egészen elfogadhatóak. Pl. Corvin újépítésű környéke. Ugyanakkor vannak olyanok is, ahova nincs az az isten, hogy költözzek. Csak azért, mert az 5 km-es utcában épült 2-3 újépítésű tömb a régi lepusztultak helyére, már rehabilitált résznek nevezik, ugyanakkor minden irányból három kamera figyeli az új épületet és háromszor összetojja az ember magát, mire sötétedéskor hazasétál.

Számtalanszor megtettem az utat a Corvin környékétől a Hallerig (igaz az már 9. ker.) hajnalban és bizony volt hogy olyan utcákba tévedtem be az elején, amit rehabilitáltnak mondanak, de én futólépésben mentem hazáig.

A Haller is ékes példa erre, hiszen egy jó részen az egyik oldal gyönyörű újépítésű lakóparkokkal és irodaházakkal van tele. Akár rehabilitáltnak is nevezhetnénk, csak ne tévedj át az út túloldalára.

2019. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezzel az egésszel az a fő bajom, hogy most van egy állapot, vennék ott egy házat mert jó, de 1-2 éven belül megváltozhat nem?
2019. aug. 5. 13:27
 8/11 anonim ***** válasza:

Így van. Megváltozhat.

Viszont esélyes, hogy negatív irányba, és azt is lepusztítják, ami még egyben van.

Újabb pénz meg nem lesz rá.

2019. aug. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
magyarul rossz környékből rosszabb nem lehet de jobbol rosszabb igen?
2019. aug. 5. 13:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egy kerület lakóinak a nagy többsége a környezetére -is- igénytelen, kulturálatlan, alig iskolázott, "kisebbségi", -kiknek egy jó részük még bűnöző is-, akkor nem fűznék sok reményt ahhoz, hogy ezek megváltozzanak.

De te tudod.

2019. aug. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!