Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol érdemes házat venni...

Hol érdemes házat venni Nyíregyházán? (és környékén)

Figyelt kérdés
Házat szeretnék venni Nyíregyházán (vagy környékén). Érdekelnének a normális, nem lepukkant helyek. Olyan házat szeretnénk amire nem kellene már túl sokat költeni. Kb. 23 Millió a limit de jobb szeretnénk 20 alatt találni.

2019. júl. 9. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Sóstóhegy, Nyírszőlős a legjobbak. Ennyiért talán ki lehet fogni valamit ezeken a helyeken is. Oros, Nyírpazony sem rosszak, és egy fokkal ocsóbbak.
2019. júl. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Házat, ami jó állapotú nem fogsz 20 alatt kapni. Èn 30-ig kerestem, de lakás lett belőle. Viszont 10-20 km-re simán vannak szuperek ennyièrt, Kótaj, Napkor ilyenek, mèg akár falusi csokkal is. Nyíregyen jó sóstó, korányi kertváros, ságvári kertváros, borbánya, oros, nyírszőlős.
2019. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A normális, nem lepukkant helyek közé nálam Kótaj nehezen férne be... Jobban mondva az ellenségemnek sem javasolnám
2019. júl. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A környéken egyedül Nyírtelek ami még ajánlható, de annak se mindegyik része... Felsősóskutat pl. messzire elkerülném... Kótaj, Napkor, ez meg vicc akart lenni igaz? A lényeg, Nyíregyen SEM mindenhol érdemes, csak a jobb helyeken, persze ez árba is meglátszik. És 20 alatt nem fogsz kapni olyat amire ne kéne költeni, már a vályog ház is 16-17 millió. Én is mostanában nézelődtem de hát... még kölcsönnel is necces lenne értelmeset találni. Nyírtelek meg (csak tudnám mire) még drágább. Sok a nagy ház, ergo alacsonyabb m2 ár de összességébe drágább megvenni.


Nagy ritkán Sóstón ki lehet fogni 20-25 között elfogadható házat. Az legalább jó környék.

2019. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és #2-nek: Borbánya... ez megint csak vicc igaz? Az még egy cigányos hely. Egyik ház újépítésű amerikai, mellette meg két lepukkant sz* ház amiből az egyikbe tuti az lakik.
2019. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kótajnak, Napkornak is vannak normális rèszei, az árba ez fèr bele, csak azèrt írtam, de ezek nyilván nálam sem voltak opciók.

Borbányában viszont nem èrtünk egyet, a nagy rèsze kertvárosi, gazdag környèk. Vannak lepukkantabb utcái, 1-2, de borbánya elèg nagy. Ne felejtsük el, hogy szabolcsban vagyunk.

Okè, sóstón nincs cigány. De 25 millióèrt èn 40 m2+tetőtèr 50 èves szilikát házat láttam legjobb vètelnek, full felújítandó.

Na mindegy, nèzelődni kell.

2019. júl. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kótajt ne mentegessük már. Nem az a kérdés, hogy hol lehet találni elvétve viszonylag normális utcát, hanem hol lehetne normális életet élni. Kótajban, ami megy, az katasztrófa. Kb mint Kemecse. Napkort ellenben én nem tartom olyan rossznak és Nyírturát sem.

De ebből a keretből szerintem még futná a jobb környékeken

[link]


[link]


[link]

2019. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!