Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Győrben a Stadion utca illetve...

Győrben a Stadion utca illetve az Ipar utca milyen környék?

Figyelt kérdés
Mennyire biztonságos, mennyi a kisebbség errefele? Egyelőre ezekben az utcákban néztünk lakást, de mindenhol más választ kaptunk az ilyen kérdésekre.

2019. aug. 18. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Én kicsit a kisebb utcák felé mennék, az ipar utca elég forgalmas.

Nyugis környék egyébként.

2019. aug. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Nagysándor József utcában lehet látni néha beszívott brazilokat, de azt nem lehet mondani, hogy ellepik a környéket. Inkább csak mulatoznak néha, elvannak. Szerintem se vészes, ahogy az előttem válaszoló írta, laktam már sok helyen (Győrben is több városrészben), nekem szimpatikus. Bentebb a "klasszikus gyárvárosi" utcákban lévő hangulatos kis társasházakban még jobb lenne kifogni valamit, csak ott kevés az eladó és ha van akkor jóval drágább, mint pl. az Iparon.
2019. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ipar út szörnyen forgalmas, tuti nem költöznék oda. Stadion utcán pedig elég végigmenni, sivár gettó nekem az egész.

Nagysándoron lakom, kertes házakra néznek az ablakok, ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Igányokat látok, robogómat nem hagynám kint éjszakára, de egyáltalán nem vészes. Az ipari parkban dolgozom, nem találhattam volna ennél jobb helyen lakást.

2019. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!