Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Békásmegyer hegyoldala,...

Békásmegyer hegyoldala, pontosabban a Zemplén Győző utca és környéke jó környék? Jó ott élni, lakni? Oda fogunk költözni a nyáron!

Figyelt kérdés

Két egyedülálló húszas évei elején járó testvérpár vagyunk (két lány), és vásároltunk egy 1+2 fél szobás lakást a III kerületben, Békásmegyeren, egy tízemeletes panelban.


Ott van közvetlenül mellette az ovi, bölcsi, iskolák, mindenféle bolt, közért, fodrászat, kozmetika, hév...stb ami nekünk kiváló! :)


De a környék egy kicsit kétes hírnevű, én azonban amíg ott jártunk ezt egyáltalán nem tapasztaltam. Mennyire igaz ez a része? Akik arrafelé laknak mesélnének róla párat? :)



2019. márc. 31. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
Nektek minek is ovi, bölcsi, iskola? :D
2019. márc. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként nemrég nyírtak ki egy nőt a közelben ( [link] meg erőszakoltak halálra egy másikat.
2019. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ne hallgass a kedves előzőre, csak rémisztget! Egyáltalán nem rosszabb környék a budapesti átlagnál, sokat javult a közbiztonság az elmúlt években.
2019. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

" Egyáltalán nem rosszabb környék a budapesti átlagnál"


Ki allitott ilyent? Megemlitettem ket konkret esetet.

2019. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#63%-os látom, megragadtad a lényeget! HA ennyire fúr a kíváncsiság, a nővérem egyedülálló édesanya, egy egyéves kislánnyal, akit igen, bölcsibe szeretne iratni, szóval igen, kell a bölcsi, ovi, suli a közelbe!


Én megnéztem 3x is a környéket és egyáltalán nem volt semmilyen rossz benyomásom róla, sőt, minden tele van térfigyelő kamerákkal, ja és az a lövöldözős eset is Békásmegyer legszélén, a Dunai oldalon történt. Én a hegyoldalt kérdeztem!


Nekem nagyon tetszett a környék és főleg az, hogy tényleg minden helyben van, az összes közért, kozmetikum, szoli, dohánybolt, hév, buszok.... Szerintem aki Békást fikázza, vagy elmúlt már 40 éves is (mert 20 éve volt olyan amilyennek beállítják), vagy soha nem élt még ott, VAGY esetleg egy kalap alá veszi a Kabar utcával, ami szintén Dunai oldalon van, na az egy balhésabb környék, de az sincs közelsem belvárosi szinten,ahol meg mindennapos a részegek kiabálása, tombolása, hányása :)

2019. ápr. 1. 15:25
 6/10 A kérdező kommentje:
Én speciel tízezerszer inkább laknék Békásmegyeren , mint a belvárosi csomópontok közelében :)
2019. ápr. 1. 15:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugodtan költözzetek oda ,csak ajánlani tudom a helyet. Bár én a dunai oldalon lakom négyemeletesben majd két éve de szoktam átjárni a túloldalra is. A környék folyamatosan fejlődik , szépül. Ittlétem alatt semmilyen balhét nem tapasztaltam. Először a Pók utcain nézegettem

de végül itt kötöttem ki és nem bántam meg. Ár/ érték arányban nem igazán tud ezzel versenyezni semelyik lakótelep Budapesten. Én a város közepéről költöztem ide így az utazás kicsit több lett de a hév teljesen megbízható és az utazóközönség is kulturált ha tömeg közlekedtek. Remek kirándulási lehetőségek a közelben Pilis, Omszki tó, Lupa tó és az ellátottsága is kiváló.

Aki meg fikázza az szerintem még életében nem járt Békáson.

2019. ápr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ, teljes mértékben egyetértek, én ugyanígy láttam a helyzetet! :) Csodás környék ahhoz képest, amilyen települések még vannak Budapesten.... Óbudán kívül eleve máshova nem is mennék lakni, s ár-érték arányban pedig verhetetlen szerintem Békás, s ahhoz képest egy egészen fullos, teljeskörűen felújított, szép kis lakást sikerült találnunk, amibe csak beköltözni kell! :)
2019. ápr. 4. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen! Még annyit tennék hozzá, hogy ismerősöm már a nyolcvanas évek óta lakik itt és semmi pénzért el nem költözne innen. Párom zuglói és igen kritikus a lakókörnyezetet illetően és neki is rögtön tetszett a hely pedig korábban ki sem akart ide jönni. amikor meglátta a lakást és a környezetet rögtön beleszeretett. Főleg amikor megmutattam , hogy milyen természeti szépségek vannak a környéken (Ő nem igazán volt ismerős erre felé).

Nemsokára átadják az új piacot is és erősítik a gátat Pünkösdfürdőnél és a Barát-pataknál. A lakás nekünk is fullos és jobb szomszédokat nem is kívánhatnánk. Nekem is Óbuda volt az első számú jelölt a lakásvásárlásban. Kívánom , hogy Ti is érezzétek jól magatokat az új lakásban!

2019. ápr. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy érzitek magatokat így fél év után? Egy utcában lakunk, kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra. 🙂
2020. jan. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!