Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapesthez közeli helyek?

Budapesthez közeli helyek?

Figyelt kérdés

Budapesti voltam világ életemben, viszont olyan szinten nagyok az árkülönbségek Budapest és a környező települések között, hogy az elképesztő. Lassan vennék egy lakást/házat, s inkább költöznék máshova, de a közelbe(!).

Miket ajánlotok, ami max 15-30 perc vonattal Budapesttől? Olyan hely kéne, ahonnan bármikor be tudok ugrani Budapestre, és nem 10 órákat kell várnom a vonatra és utána utaznom még egy órát.

Pl Dunakeszi még jó, Göd a maximum kb.



2019. aug. 26. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Budakalász, pomáz, szentendre, göd, budaörs.

A veresegyházi vonat állítólag nagyon sokszor késik/nem jön/problémás, dunakeszi felé viszont jó a vonal.

2019. aug. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

El kell, hogy keserítselek. Az agglomeráció még drágább, mint Budapest... Legalábbis a közel eső települések, mint pl. Dunakeszi, Göd, Fót, még Vác is.

Elhiheted, hogy így van, mert én kb. 3 hónapja keresek lakást max. 13 millióért és már mindenre rákerestem, ami elképzelhető. Budapesten ennyiért kapsz mondjuk egy 18 nm-es szuterén lyukat, vagy egy teljesen felújítandó romot, az agglomerációban szinte semmit.

Azért akadnak kivételek, mint pl. Erzsébetváros, Kőbánya, de azok nem véletlenül olcsók..

Kiterjesztettem a keresést Pest megyére, na, ott már lehet kapni ennél olcsóbban is jó lakásokat, de azok már túl nagy távolságra vannak Budapesttől (Nagykőrös, Cegléd és egyebek). De hogy lásd is, itt vannak szűrve a minimum közepes állapotú, legalább 30 nm-es lakások:


[link]


Én már eljutottam odáig, hogy nem küszködöm ezekkel, hanem

leköltözök egy vidéki nagyvárosba (nem falura), mert csak azt tudom megfizetni. Persze, ott a fizetések sincsenek az egekben és a munkalehetőségek is korlátozottabbak, de hát valamit valamiért.

2019. aug. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Utolsónak:

Én amit eddig nézegettem Gödön és Dunakeszin sokkal olcsóbbnak tűnt, mint Budapest.

Budapesten 40 millióért aligha találtam kényelmes nagyságú jó állapotban lévő lakást. Dunakeszin 40 millióért viszont nagy házat lehet venni ami jó állapotban van teljes mértékig, szép kertje van, s még családot is lehet vele majd kezdeni.

Tehát pont ezért keresem ezeket a helyeket.

2019. aug. 26. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, lehet, hogy összekevertem egy másik kérdéssel, ahol olcsó lakást kerestek, azért szűrtem adott árra.

40 millióból azért már válogathatsz, Dunakeszi, Göd, Fót nem rosszak.

2019. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!