Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lapostetős házat megéri megvenni?

Lapostetős házat megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy régebbi építésű lapostetős kockaházat,

elég ritkák manapság az ilyen építésűek mivel jellemzően sátortetősre építenek minden házat.


Nekünk tetszik ez a kivitelezés, soha nem voltunk hívei a lomtárolós tetőtérnek.


Kérdés az, megéri-e egy ilyen házba beruházni, egy ilyen házat megvenni,


miért javasolnátok vagy épp nem javasolnátok az ilyen jellegű épület vásárlását?


2019. aug. 27. 11:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Eltérő vélemények vannak, mint mindenről.

https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=lapostet%C5..

2019. aug. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Hónyomás, beázás, szinte évente szurkozás, télen hidegebb. Hol szeretnétek ilyet venni?
2019. aug. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

igazából azért is kérdezem mert sok negatív véleményt olvasni róla, de nem igazán tudom hová tenni,


15 évig éltem egy 10 emeletes panel legfelső emeletén és az kétségtelen hogy meleg volt nyaranta, ezzel nem tudok vitatkozni mert tény, meg 15 év alatt 1x beázott amikor javítani kellett a szurkozást de azt fizette a biztosító plusz a sátortetővel is bármikor előfordulhat főleg viharosabb időben.


Szóval most kinéztünk egy ilyet, és kérdés merült fel bennem miszerint annyival rosszabb lenne valamiért egy sima lapos-tetősnek a szigetelése mint egy 10 emeletes panelháznak?

2019. aug. 27. 11:54
 4/13 anonim válasza:
15%

Szerintem a legszebb ház az olyan. A lapos tetős 😍

Milyenre gondolsz? Ha ilyen modernebb akkor tuti 😍

[link] Ez ilyen terv rajz. De szerintem a legszebb az ilyen 😍

2019. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4 ilyesmire

[link]

2019. aug. 27. 12:49
 6/13 anonim ***** válasza:

Vedd meg, ha tetszik.

Talán 25 millióért is odaadják.

[link]

2019. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 eszemben sincs szabolcsban házat venni, főleg ennyiért :D
2019. aug. 28. 10:16
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha jól megvan csinálva a szigetelés, akkor semmivel sem rosszabb, szerintem. Jó víz és hőszigetelés a titka, de ezt a sátortetőnél is meg kell csinálni.
2019. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
Vicc ami Szabolcs megyében megy, ingatlan piac téren... Ez a Kisvárdai ház is egy vicc. Attól hogy a fidesz pénzeli a beruházásokat, még mindig egy cigányos tróger hely.
2019. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tervezel rá sátortetőt (ill. ha engedélyezik), akkor mindenképpen érdemes. A lapos tető ugyanis hő- és vízszigetelés szempontjából mindenképpen kényes, a ráépített sátor- vagy nyeregtető viszont ezeket a gondokat gyakorlatilag teljesen megoldja és plusz alapterület is nyerhető (persze az oda feljutás is pénzbe kerül).
2019. szept. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!