Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Jó befektetésnek számít most...

Jó befektetésnek számít most 30 m2-es lakást venni Budapesten?

Figyelt kérdés

2019. aug. 28. 22:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
34%

13:28

"Tehát fektessen be 30 milliót 3 %-os hozamra? Te sem leszel 5 éven belül milliomos.:)"


Hogyan tudtál ennyi marhaságot összeírni??

Itt senki sem említett 30 millió Ft-ot!!

Rajtad kívül.

Te sem az eszedből leszel milliomos.

:)

2019. aug. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki itt 10%-os hozamot említ, tudna egyetlenegy linket küldeni, befektetést említeni, ahol 10%-os hozamot kapsz? Már rég nincsenek 10%-os hozamok. A befektetési jegyek 3-4%-ot ígérnek jó esetben. Ha euró alapú befektetési jegyet veszel, akkor mínusz0,21% a hozam! Tehát még a befektett tőkét sem kapod vissza! Ha a bankban lekötöd a pénzt, fél(!) % körüli hozamokat adnak! És akkor még ebből fizetned kell kamatadót. Nem véletlenül kapkodták el a szuperállampapírt, még annak a legmagasabb a kamata napjainkban. De még annak is csak 1számjegyű a kamata. Már rég nincs 10%-os kamat sehol. A befektetési jegyben sem. Aki szerint van, attól várom a konkrét linket, vagy a befektetési jegy konkrét nevét.
2019. aug. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%

"Már rég nincs 10%-os kamat sehol."

Már hogyne lenn! Bróker Marcsikánál.

Meg nálam.

2019. aug. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%

"Meg nálam"

Ugyanitt uzsorakölcsön is elérhető!

2019. aug. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%

"Itt senki sem említett 30 millió Ft-ot!!"


Budapesti 30 nm-es lakásról beszélünk, ami 100-120 nettó jövedelmet hoz havonta.

Az bizony barátom egy 30+ milliós lakás!

2019. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
23%

"A befektetési jegyek 3-4%-ot ígérnek jó esetben."


Nem jártál utána eléggé.

Befektetői kapcsolatokat kell építeni, nem az utcai hirdetőtáblára vannak kiírva ezek.

A közvetítő pénzintézet még a saját jutalékát is leveszi. Ha fizet 4%-ot, akkor ő maga 7%-os kasszíroz be, az ő közvetítője pedig 10-et.

Én kapásból 12%-os hozamot is tudok most minimális utánajárással (beiratkoztam egy FB-csoportba, és onnan).

2019. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

"Már rég nincs 10%-os kamat sehol."

Kamat az nincs.

Hozam az van.

2019. aug. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
91%

"beiratkoztam egy FB-csoportba"

LOL

2019. aug. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

Igazadvan, valóban nem néztem utána jól. Én csak a bankok honlapján néztem meg a befektetési jegyek hozamát. FB csoportra nem gondoltam. Pedig mennyire kézenfekvő! Sokkal megbízhatóbbak, mint a bankok! Tuti ezek is OBA-garantált befektetések. Biztos vissza fogod onnan kapni a pénzed. Ha mégsem, mehetsz a parlament elé tüntetni.

-Irónia off-

Moost komolyan: questor-ügy, Bróker Marcsika után még mindig vannak olyan emberek, akik elhiszik, hogy a pénzükért a reális piaci hozam 3-4x-esét fogják fizetni? Aztán majd ha bedől az adott cég, vagy kiderül,hogy puszta szélhámosság, akkor sírnak meg rínak, hogy "de a 'zállam adjon kárterítést" meg "Magyarországon nem működik a 'zigazságszolgáltatás", stb... De további jó irreálisan magas FB-befektetéseket neked. Azért az OBA biztosítasnak legalább nézz utána...

2019. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
91%

19: Én kerestem befektetőt, én vettem fel kölcsönt és én fizetem a kamatot a kölcsönadómnak. ;)

Aláírtam egy közjegyzői végrehajtási papírt, tehát ha nem fizetnék, akkor azonnal végrehajtathatja.

2019. aug. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!