Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Budapest melyik kerületébe a...

Budapest melyik kerületébe a legérdemesebb költözni, ahol a környék viszonylag csendes és nincsenek a lakásoknak egekbeszökő ára?

Figyelt kérdés

#Budapest #lakáskeresés #2-3 szobás lakás
2019. aug. 30. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
15. :) jo kozlekedes, uzletek, aranyos kis hely. Itt ovi es suli is van. Mi is ide koltoztunk legelsonek, nagyon szerettem. Talan meg ujpesten a virag, tel utca fele. 16 ker nagyon csendes, tiszta de keves a bolt es a kozlekedes sem tul jo. Rozsadombot is megprobalhatod, de arra mar dragabbak az ingatlanok
2019. aug. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Itt az az elsődleges kérdés, hogy mennyi pénz áll rendelkezésre a lakáshoz?
2019. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Csepel, Erdősor út vége, sétányok környéke. Csöndes, nyugodt környék, rengeteg zöld felülettel, és még a pesti viszonyokhoz képest elfogadható áron mennek a lakások.
2019. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

" Rozsadombot is megprobalhatod"


Ami Bp. legdrágább kerülete.


Egyeske! Már megint ittál.

Ejnye.

2019. aug. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az egekbe szökő ár neked? Mennyi a kereted? Mik az igényeid? Egy garzon 15-16 misi minimum. Ez használt lakás. Az újépítésű lakások árai 1misi/nm körül vannak. Talán még Soroksár a legolcsóbb, és Csepelen lehet még olcsóbban találni ingatlanokat, de már Csepel sincs annyira elmaradva Budapest többi részétől. Ott is kúsznak lassan, de biztosan felfelé az árak. Lakásvásárlásnak Budapesten min. 20millióval érdemes nekivágni.
2019. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi most költözünk a 13. kerületbe. 60 m², 42 millió Ft, de szuper környék, boltok vannak, óvoda, iskola minden a közelben és mégis csendes. Dagaly setany :)
2019. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6-os, az nagyon jó vétel volt!
2019. szept. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen. Szerencsére új építésű házban, időben tudtunk foglalni így sikerült jó áron hozzájutni :)
2019. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Aha, akkor értem! :-) Gondolom ebbe már 2017-ben, vagy 2018 elején beszálltatok. Én így vettem szintén itt Angyalföldön egy 38nm-est, 18,8m-ért, 2017-ben szerződtem, most lett kész ("csak" 8 hónapot csúsztak).
2019. szept. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!