Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyugat-Magyarországra költözni?

Nyugat-Magyarországra költözni?

Figyelt kérdés
Most Siófokon lakom saját lakásban, sajnos sok lehetőség nincs itt munka terén, nagyon gondolkodom a költözésen. Ausztria közelsége miatt lenne opció a nyugati országrész. De melyik városba lenne érdemes költözni? Sopron, Kőszeg, Szombathely? Kőszegen relatíve olcsók az ingatlanok, Siófokhoz mérten legalábbis. De Sopronban se olyan vészesen drágább. Mondjuk a csendet szeretem, így talán Kőszeg lenne a megfelelő. Ti hova költöznének a nyugati országrészben?
2019. szept. 21. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerősöm Szombathelyen volt, rengetegszer voltam nála. Ő mondjuk valamiért utálta(talán a munkája miatt?) de nekem nagyon tetszett.
2019. szept. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ausztriai munka miatt költözz inkább Ausztria távolabbi részeibe ott talán még kaphatsz ingyen szállást is feltéve, ha vendéglátásban dolgozol. Az ingázás csak akkor éri meg, ha nagyon közel találsz munkát ami szinte esélytelen vagy többen jártok egy autóval távolabbra .
2019. szept. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!