Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Létezik, hogy az az ingatlan...

Létezik, hogy az az ingatlan ami 2010-ben 10 millió forintot ért, az ma 20-22 milliót ér?

Figyelt kérdés

Anélkül, hogy felujították volna, csupán az ingatlan árak általános emelkedése miatt emelkedhetett e 100%-ot az ára, vagy valamivel még többet is?


Budapest külső kerületében, illetve Szigetszentmiklóson.


2019. szept. 25. 17:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

20: Több infód ha van, írd le, légy szives!

És pontosabban, honnan az infó, melyik cég, hány embert bocsátottak el, miért, stb.

2019. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

15: A kánikula miatt állt be, nekem minden erőmre szükségem volt ahhoz, hogy ne fulladjak meg, otthon lihegtem. Lakás készítettünk (volna) fel rövidtávú kiadásra, május helyett októberre lettünk kész vele a meleg miatt, pedig elképzelheted, hogy mekkora anyagi veszteség volt a szezont "kihagyni".

Most már újra pörög a lakáspiac:

[link]

2019. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én 2017-ben vettem 15 millióért egy lakást, most 25 alatt nem adnám el, még úgy se hogy szinte teljeskörűen felújításra szorul.
2020. szept. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!