Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hová költöznétek inkább,...

Hová költöznétek inkább, Balatonfüredre vagy Zamárdiba esetleg Siófokra?

Figyelt kérdés
A szempont: Balaton melletti hangulat, jobb közérzet, jobb part, esetleg orvosi ellátás

2019. nov. 2. 17:29
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
Bfüred
2019. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Zamárdi.
2019. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%

Esetleg max. Füred.

De ha Pestre gyakrabban fel kell jönni autóval, akkor a déli part jobb. Fürödni a déli part jobb. A kilátás a déli partról szebb. De se Siófok, se Zamárdi.

Nekem pl. Szárszó szimpatikus.

2019. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
67%
Hangulat, jobb közérzet miatt egyikbe se, ha ezt keresem, bármely másik balatoni település megadja, ezek nem igazán.
2019. nov. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
75%

Állandó tartózkodásra, mindennapi életre, Siófok.

Háromszor akkora város mint Füred, dupla annyi állandó lakossal. Füred szebb, de itt mély a Balaton vize, így gyerekeknek, úszni nem tudóknak kevésbé szimpatikus, ha valakinek a balatoni hangulatba a pancsolás is beletartozik.

2019. nov. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat

Az utolsó válasszal teljesen egyetértek, Siófok semmiképpen nem putri, ezt most találtam róla


[link]

2019. nov. 6. 20:36
 7/35 anonim ***** válasza:
92%

#7

Akinek Siófok putri, az biztos valami nagyon exkluzív helyen lakik!(...vagy nem):)

2019. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

mindegyik helynek meg vannak az előnyei hátrányai..


Én siofokot ismerem jobban, mert itt lakom. ha szereted a nyári nyüzsgėst,- itt az van bōven.. Partjai közt van sok szabadstrand, es van fizetős is.

Nekem az orvosi es kórházi ellátással sincs semmi bajom.

2019. nov. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

Ha orvosi ellatas kell, akkor megyeszekhely, de leginkabb székesfehervár, szerintem jelenleg ott a legjobb az ellátás.

Amúgy Balaton füred, van élet, van ejszakai elet is szezonban, megsem olyan zsúfolt mint siófok en csendes nyugis de megis szorakoztató helynek eltem meg, bár hétvégente nem voktam ott, 1 even át ott dekkoltam munkásszallón hétköznap. De én nagyon szerettem.

2019. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim válasza:
Füred
2019. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!