Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Hol jobb lakni Budapesten? 3....

Hol jobb lakni Budapesten? 3. kerület vagy 11. kerület?

Figyelt kérdés
2019. nov. 17. 10:45
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mindkét kerület nagyobb, mint egy megyeszékhely, tehát nem egységes, minden zuga más.
2019. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kérdés, mire van igényed. Személyes preferenciam a 11. kerület Gellért tér környéke, de találsz ott kertvárosi resz és panelerdőig minden félét.
2019. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 3-at jobban ismerem, laktam ott is egy darabig. Sok a zöld rész, jó a Római part, viszont kicsit kiesik. A 11-ben az tetszik, hogy minden közel van, és nagyon sűrű az infrastruktúrája. Az összes egyetem közel van, ott van az infopark, Allé, Kelenföld, 4-es metró, 4-6-os, minden. Viszont lakni nem tudom, milyen ott, nem tudom, nem érződik-e túl zsúfoltnak.
2019. nov. 17. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Közeli hozzátartozóimból 4 család lakik a XI. kerületben. Ebből három család betonpanelban. Senki sem panaszkodik, jó ott lakni. Még a régi lakótelepek sem mondhatók zsúfoltnak, mert elég messze vannak egymástól az épületek. Ez nem vonatkozik az éppen épülő lakásokra, mert azok egymáshoz nagyon-nagyon közel épülnek, szinte belátsz az átellenes szomszéd tányérjába.
2019. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3: Jó, de melyik rész? Van ott minden, zsúfolt és nem zsúfolt is. Meg mihez képest? Pest közepéhez képest kifejezetten szellős.
2019. nov. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyikbe se laknék csak is vidék
2019. nov. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En a XI-ben lakom, kozel a Budaorsi uthoz, de csendes, nyugodt utcában. Szeretem, hogy kb. 15 perc alatt a belvarosban vagyok, kozel a MOM Park es az Allee is, a munkahelyemre pedig pont jo a fonodo villamos.
2019. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!