Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XX. Kerület, Erzsébetfalva...

XX. Kerület, Erzsébetfalva része milyen környék? Érdemes kisgyermekkel odaköltözni?

Figyelt kérdés
Főkènt ezekre a részekre lennék kívàncsi:Pesterzsébeti lakótelep, Kossuth Lajos, Baross, Bìró Mihály, Topánka, Török Flóris utca, Pázsitos sétány.

2019. dec. 8. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Jó helyen van, de nagyon messze a belvárostól. Én inkább a 15. kerületet ajánlanám. Vidékies kerület, családi házakkal, de attól függ merre mozogsz....
2019. dec. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amiket írtál, azok Erzsébet központja, szerintem jó hely.

Minden van karnyújtásnyira és a közlekedése is jó.

(40 évet laktam ott és szerettem)

2019. dec. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nagyon nem tetszik. Több lakást is néztem a környéken (úgy, hogy előtte soha nem jártam a XX. kerületben), de nem tudtam megbarátkozni vele. Vannak persze kellemesebb részei, de abból a minimális pénzből, amit én rá tudtam volna szánni, sajnos csak a rosszabb környéken lévő földszintes, társasházi lakások jöttek volna ki. A Török Flóris és mellékutcái tudtommal épp a neccesebbek közé tartoznak. Végigsétáltam rajta, a lakótelep felőli okés, de a másik oldal...

Persze, nem jártam körbe egész Erzsébetet, amerre jártam, voltak szép családi házak is, csak az a baj, hogy a legtöbb utca, amit láttam, "vegyes felvágott".

2019. dec. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
88%
tudom már régebbi kérdés de azért leírom amit én tapasztaltam. a lakótelep egésszen jó környék csak mindentől messze van. a barossról menekülj, napközben is részegek üvöltöznek. a topánka egy fokkal jobb de gyerekekkel azt se nagyon ajánlanám. a török flóris eleje és a vége az jó de ahhol a 35-ös jár azt felejtsd el. a bíró mihály szinte a full gettó a barossal egyetemben. ezzel a környékkel igazából aza a fő baj h 1, sok a "kisparaszt" 2, mindentől nagyon nagyon messze van. de ha már ilyesmi környéket keresel akkor menj egy kicsit lejjebb a 23. ba meet az sokkal jobb környék és hasonló táv (a barosstól 10 perc busszal 5 autóval) viszont kevesebb a részeg "kisparaszt" meg a "nagyparaszt" is :)
2020. febr. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!