Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Üllő sportliget lakóparkról...

Üllő sportliget lakóparkról irnátok? Milyen ott lakni? A vonat nincsen túl közel?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 21:42
 1/1 anonim válasza:
Ugyan nem a lakóparkban, hanem onnan 2 utcányira lakom, de látom más nem válaszol. A vonat közel van, konkrétan a lakópark mellett, sőt még a repülő is ott jár nem messze. Én azt mondom, hogy ezeket meg lehet szokni, bár én nagyon régóta a légifolyosó alatt lakom, viszont nagyon sok embert rettentően zavar. Ajánlom hogy gyere el és hallgasd meg, és akkor tudni fogod, hogy zavaró-e. Egyébként a lakópark fejlődik, bár lassabban, még nem mindegyik utca van leaszfaltozva, mert sok az építkezés, és a munkagépek tönkretennék, ha befejezik utána tervezik megcsinálni. Most épül egy új óvoda, nyáron adtak át egy új játszóteret ott, és van egy jó kis sportpálya is. Nem tudom mi érdekelhet még, de szívesen válaszolok :)
2020. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!