Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Esetleg még valami trükk ez...

Esetleg még valami trükk ez ügyben?

Figyelt kérdés

A lényeg, az ingatlanportálokon kívül keresek eladó kertes családi házat / sorházat. A keret sajnos szűkös, szükség és jó ajánlat esetén lakáshitel felvétel opció.


Rendszeresen látogatom az EÉR, MBVK, MNV, NAV árverés oldalakat, illetve figyelem a mezőgazdasági hirdetményeket is. Eddig sikertelenül, nem sok jó ajánlat van (1/1 ritka, vagy pedig az, de bérlő van a házban, vagy egyéb turpisság).


Egy időben csináltam azt, hogy a környékünkön ami elhanyagolt, lakatlan ház, próbáltam felkeresni a tulajt, több-kevesebb sikerrel, szintén irreális ajánlatokat kaptam, ha kaptam, vagy pedig a ház volt gáz.


Amit csak az ablakba, kapura kitett táblával hirdetnek, az általában szintén felejtős, jó ajánlattal még nem találkoztam...


Fentieken kívül, milyen opció van még, mit lehetne bevetni, hogy hozzájussak párommal végre egy normális házhoz, megfelelő helyen?


Kérem, gyűlölködő, negatív válaszoktól kíméljetek...



2020. febr. 4. 09:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem nagy trükk, de működik!

Többet dolgozni => több pénz!

Továbbtanulni, piacképes végzettségért => befektetés után több pénz

Ezután többet dolgozni (önállósodni) => még több pénz (több kockázattal)

2020. febr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Remélem nem fogod negatívumnak venni, mert nem annak szánom.

Minden ingatlannak van egy - a fekvése, állaga által meghatározott - forgalmi értéke. Ezen az áron 1 hét alatt lehet vásárolni az adott helyen pénztárcának megfelelő ingatlant.

Csak a kérdés az, hogy a "szűkös keretetek" és a hitelfelvételi lehetőségeitek összhangban vannak e az igényeitekkel és az elképzeléseitekkel?

Ha ti ott és annyiért ahol szeretnétek, nem kaptok már hosszú ideje, akkor másfelé, olcsóbb helyen kell keresgélni! Rengeteg ingatlan van eladó és a szezon beindultával még több lesz, de a lehetőségeitekhez kell beállítani a keresőt!

2020. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

Mért fontos az 1/1 vagy hogy ne legyen bérlő?

Az árveréseken sokszor a piaci ár fölötti összeg alakul ki.

Szerintem nyugodtan beveheted a vadászterületre az ingatlan.com-ot.

2020. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ha nekem mondjuk 50 millió a keretem, akkor nem a Rózsadombon keresek ingatlant, mert ott a telkek ennyik, tehát irreális az elvárásom! Viszont ebből az összegből már tudok nagyon tuti házat venni másik kerületekben, vagy az agglomerációban. Vagy valami kompromisszumot kell kötnötök, vagy több pénz kell a zsebbe!
2020. febr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te ilyen jolly joker szintű házat keresel.


Ami jó és viszonylag jó áron is adják, arra kp-s vevők is lecsapnak, ergo a tulaj nem fog a te hiteles tökölésedre várni hónapokat.


Nem értem amúgy, miért nem lehet konkrétumot kiírni, hol nézelődsz és mennyi a keret.

2020. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Olyasmire vadászok, ami viszonylag fiatal, nem unalmas kockaforma, felújítandó akár, de nem omlófélben van, és a beleölt pénzzel (vétel + felújítás) is kevesebbre, vagy max. annyira jönnék ki mint a piacon hirdetett, eléggé ódivatú belsejű házak. Tudom, nehéz, és nem fog összejönni.
2020. febr. 4. 18:32
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

Megint egy semmilyen válasz..


Hát ez bizony nem fog összejönni így.

2020. febr. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De miért fontos? A helyzet ugyanolyan mindenütt. Keleten, Szabolcs megyében, megyeszékhely környéke.
2020. febr. 4. 18:39
 9/17 xswerdy ***** válasza:
100%
miért gondolod, hogy bárhol piaci ár alatt kapsz ingatlant? És ha azt gondolod, hogy van ilyen, miért nem keresel a normál hirdetési portálokon? Attól nem lesz olcsó, hogy árverezés alatt van. Ami miatt pl. nagyon megérheti egy ingatlan, ha a beosztása nagyon rossz, de kis fantáziával jóvá lehet tenni.
2020. febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Dehogynem lesz olcsóbb. Volt egy 27 éves ház a múltkorában, ami 3.5 körül ment el, pedig piaci áron megért volna 10-et is. Elhappolták előlünk.
2020. febr. 5. 07:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!