Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mikor lesznek elérhető árú...

Mikor lesznek elérhető árú lakások?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 14:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
97%

Semmit sem jelent hogy volt egy kis megtorpanás, a legjobb eset az hogy évente csak 3-4% drágulás lesz a jövőben.

De az árak nem fognak feleződni semmi esetre sem, Nyugaton is kiárazódott a lakosság jelentős része, itt is elindult a jelenség.

2020. febr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

11. Kis megtorpanás, persze.


Drágulás:


[link]

2020. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 szonata válasza:
0%
Amikor a jelenlegi m.e.eltűnik és lesz normális lakáspolitika, jegybank + 5 év!
2020. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#12

Mondjuk az logikusan várható volt, hogy a panelok ára le fog menni, mert totálisan abszurd volt a helyzet, hogy 30-70 milliókért árulták és vették ezeket a szarokat. Miközben ennyiért már lehetett akár házat, vagy normális lakást venni Budapesten. Nyilván nem a Rózsadombon, de nem is a legrosszabb helyeken.

Nekem olyan érzésem volt, mintha tömegpszichózis alatt állnának az emberek, mivel nem is ismerek olyanokat - magamat is beleértve - aki panelbe menne lakni és ezért még fizetne is komoly pénzeket.

2020. febr. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14: Igen, ezt én se értettem, viszont könnyen előállhat az a helyzet is, hogy aki most panellakásból akar költözni pl. családi házba, vagy új építésűbe, az árcsökkenés miatt ezt már nem teheti meg. Azaz nem csak ennél a lakástípusnál eshet vissza a kereslet...
2020. febr. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!