Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szentendrén gondolkozunk cs....

Szentendrén gondolkozunk cs. Ház vásárlásban, de félek a napi bejárástól. Általában mennyi időt vesz igénybe csúcsban 8:00-8:30 közt autóval mondjuk kiverekedni magad Szentendréről és eljutni a Budakalászi Auchan körforgalomig?

Figyelt kérdés
Onnantól ismerem már a reggeli forgalmat.

2020. febr. 23. 13:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóba került más település azt már lecsekkoltam 3 hete járok onnan és legrosszabb esetben az említett körforgalom max 25-30 perc. Viszont napi 30-30km-rel több két autó esetén, ami nem elhanyagolható tényező hosszú években gondolkozva (anyagilag és időben sem)
2020. febr. 23. 13:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy félévig csináltam, aztán feladtam és HÉV-vel közlekedtünk a Batthyány térig. HÉV-ig kocsival. .

Ha zongorázni tudnám a különbséget, nem lennének gondjaim.

Kocsival féltem, hogy a stressztől cukorbeteg leszek, vagy valami hasonló. (Már 2 éve elköltöztünk onnan)

2020. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szentendrei vagyok. Legkésőbb 6.45-kor indulok itthonról (esetleg 8.30 után). Kb. 15 perc a körforgalomig. Olyan merész még nem voltam, hogy ezt 8 körül teszteljem:D
2020. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tragédia, úgy beáll az egész, hogy hihetetlen. Délutn detto. Szentendre meg pont ezért egyre élhetetlenebb hely.
2020. febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is készülök kiköltözni Szentendrére, mindig is nagyon tetszett a város. A munkahelyem BP belvárosban van, de szerencsére 10-18-ig dolgozok :-) Éppen a városi dugók miatt alakítottuk így a munkarendet. Mivel saját vállalkozás, ez nem is fog változni. És nem kell minden nap bemennem. Így talán nem lesz megterhelő a bejárás, de minden nap 9-re beérni szerintem reménytelen, vagy nagyon korán kell indulni.
2020. febr. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fél évig dolgoztam Szentendrén, de elég is volt. Leányfaluról 45-50 perc reggel 7:00-7:20 közti indulással (12km). Míg egyetemre jártam, indultam reggel 6:00-6:05 legkésőbb és inkább ott ültem egy órát reggel pluszban, de későbbi indulással már elkéstem volna.

Szóval elég meredek a 11es :S Bár szerintem fél9 körül már nem olyan vészes :)

2020. febr. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!