Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mi a véleményetek Maglódról?...

Mi a véleményetek Maglódról? Megéri ott házat venni?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 15. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Csak egy szó: cigánygettó.
2016. ápr. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
az első egy idióta .születésem óta /40 év/ élek Maglódon nagyon erős jelző a cigánygetto hisz alig pár család lakik itt
2016. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Maglód, Monor, Ócsa, Vecsés, Gyál = putri. Végig kint állnak a cigányurrvák, akármikor megyek arra, és olyan hely hogy kiszállni is para. Olcsó is a ház.
2016. ápr. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Tök normális, és biztonságos kisváros. Falusias jellegű, csak családi házak vannak. Sok az új építésű is. Budapest és az autópálya miatt van itt Auchan, Bauhaus, Decathlon. A főváros is nagyon könnyen elérhető.
2016. ápr. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ócsán a vasúton túl és Felsőpakonyban van sok nem napon barnult.
2016. ápr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nemrég költöztünk Maglódra párommal, csak pozitív tapasztalatom van. Jó a közlekedés, bevásárlási lehetőség is bőven van, közel van Bp, ovi, suli is van.


Egyébként nem tudom miért írták előttem, hogy sok itt a cigány, mert nekem ez nem tűnt fel. Vagy csak én lakom olyan helyen (központhoz közel) ahol nincsenek(?). (Egyébként a környéken van olyan település, ahol sok a cigány, mint pl Pécel. Na oda nem költöznék...) Szerintem Maglód jó hely amúgy, csendes, és jó a közbiztonság.

2016. nov. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális-e,de Maglód szerintem jó város. Barátias környezet (legalábbis nálunk biztos) nagyon jó kis város.
2016. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!