Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tápiógyörgye milyen hely?

Tápiógyörgye milyen hely?

Figyelt kérdés

Tápiógyörgye milyen hely ingatlan vásárlás esetén?

Egy nagyon szép ingatlan van ott nem is drágán nem is olyan olcsón.

Budapestre mennyiből lehet felérni? milyen a havi bérlet?



2020. febr. 24. 11:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Tápiógyörgyén nem éltem, hanem a szomszédos kisvárosban Újszászon, így hogy maga a település milyen nem tudom.

Utazás szolnoki zónázóval, másfél óra, ha késések vannak, elég sűrűn sajnos, akkor nyilván több, akár 2-3 ( azért ennél több is előfordul) óra is lehet. A bérlet árát meg tudod néz ni az Elvirán. Ha a munkahelyed nem toleráns a késéseket illetően, illetve ha kisgyerek van, akiért bölcsibe oviba kell menni,és nincs segítség akire lehet számítani, én nem javasom az oda költözést.

2020. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan 1 óra 20 perc a menetidő vonattal.

Normális, élhető település, vannak cigányok is, de nem ez a jellemzője. (Még...!)

Viszont Szolnok csak 25 perc vonattal, elég nagy város és ha csak nem valami speciális foglalkozásod van, érdemes lenne ott állást keresni. Van mindig, mindenféle lehetőség.

2020. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én részben Györgyén lakom kb.2 éve.Szép hely,olcsóbbak az ingatlanok jóval mint Budapesten stb.A vonat 1:15 perc alatt bent van a Keleti pályaudvaron.Hacsak mint előttem is írták nem késik.A tapasztalatom az volt idáig hogy reggel 6-8 között csak 5 perces késések vannak/voltak mint mindenhol.De lehet pechemre tavaly órás késések is voltak (9-11 órai időszakban) Pest felé.Viszont Szolnok felé ritkábban késnek a vonatok.Cigányok itt is vannak de mint mondják jóval kevesebb mint pl.Szolnokon meg más faluban és másabbak is pl. ne hasonlítsd össze a VIII.kerülettel,akik itt vannak normálisak.Én Pestre járok fel dolgozni de az tetszik benne hogy több lehetőségem is lenne választani munkahely szempontjából pl.Szolnok valóban 25 perc ,Cegléd is autóval közel van,de Sülysáp,Maglód is ha meg pl. valaki Kőbányán vagy Rákoson talál munkát akkor kb 1 óra. De pl.Hajdúszoboszló,Debrecen,Nyíregyháza is közelebb van mint Pesttől akár egy napos látogatásba is belefér.A bérlet meg viszont nem olcsó.Ha csak a munkahely nem támogatja.Viszont van start kártya is amit ki lehet váltani van 1 évre 250000 Ft de fél évre is van.Én azzal utaztam egész ez év januárjáig.Jobban megérte nekem. Tudom egy összegben nagy de ha azt vesszük 20000 Ft -ra jön ki és railjet stb vonatokra csak helyjegyet kell fizetni.Én kitudtam használni.Kinek mi éri meg stb.Ha pedig a bérleten szeretnél spórolni akkor érdemesebb Süslysáp ,Maglód,Szőlősnyaraló felé venned,de ott magasabbak is az árak és vonatkésés ott is lesz max lehet ott közlekedik volán is azt nem tudom.
2020. ápr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!