Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » A Szabolcs megyei Ibrány...

A Szabolcs megyei Ibrány városban milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Google Streewiewen megnézve normálisnak tűnt a nagy része,de azért az egyik bekötőútján vannak szakadtabb házak. Milyen a hangulat,a közbiztonság,a helyi általános iskola ott? Érdemes oda költözni? Találtunk egy eladó családi házat ott,jó áron,de nem gyanúsan olcsón,ezért kérdezem.

2020. márc. 4. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Van egy rossz hírem..minden szabolcsi kisvárosban/faluban van szakadtabb környék, ill.sok a c.gány. Ez van,nem lehet kikerülni. Ibrány annyiból rossz,hogy kevés a munkalehetőség. Van egy ottani kolléganőm,nem szokott panaszkodni a helyről de ő is bejár Nyíregyházára dolgozni. A tömegközlekedés elég sz.., mint általában errefelé mindenhol. A párom rendőr, nem szokta mondani,hogy ott sok balhé lenne vagy betörések.(vannak erre sokkal "fertőzöttebb"helyek). Összességébem szerintem azért olcsó mert kevés a munkalehetőség és rossz a közlekedés. Ha van autó és biztos meló,olcsóbb az élet is. (Laktam Bp-n is 10 évig). Nem rossz kisvárosban élni szerintem.
2020. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Az egész megye szakadt környék, de az általad említett, oroszlános-kerítéses, lila-rózsaszín házas Ibrány különösen.


Egy-két település van, ami még tartja magát, és ezzel ki is fújt. Lásd ingatlanárak. Ahol 20-25 millió alatt nem kapsz értelmes házat, ott már gyanús valami...

2020. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki Szabolcs bármelyik vidékére akar költözni tisztában kell lenni azzal hogyha kilépsz az utcára legalább annyi cigányt látsz magad körül mint fehéret. mindenhol jelen vannak és a város széli szegregátumokat illik elkerülni a saját biztonságod érdekében. nem tudom falukban hogy van, én kisvárosban Nyírbátorban élek.
2020. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3as azért nem mindenhol ilyen vészes.. Bátor durva..bár leginkább átutazóban szoktam látni de sok fehéret nem látok az tuti. Meg szintén mesélt a párom dolgokat arról a részről. Én nagykállói vagyok. Itt is vannak,de nem annyi és a java egész "normális". Ott van Újfehértó,ahol kb.1db sincs, kipaterolták őket Érpatakra. Meg talán Apagyon sincs sok,onnan is elhajtotta őket a polgi. Szóval nem mindehol van még ilyen fokú sáskajárás.
2020. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézőpont kérdése, nekem sok gyerekkori barátom élt szegregátumban... igaz ők is tartják, hogy nélkülem nem másztak volna ki onnan, de egész életemben nyugodtan jártam putrikban... a kosz meg a bűz zavart csak... de úgy, hogy ismertek, maximális biztonságban éreztem magam... hat igen a cigányok sajnos ilyenek... ha odaköltözöl, idegen vagy, akkor lehet félnivalód.

Ha ismernek, tudják ki fia borja vagy, akkor semmi para.

De nagyon sokat számít a reakciód is esetleges beszólogatásokra.. ha látják rajtad, hogy összerezzensz, azt csúnyán kihasználják.

2020. márc. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
80%

Én Ibrányban lakom. Szeretek itt élni, letelepedni is itt fogunk. Van gimnázium, uszoda, általános iskola, több óvoda, rengeteg bolt, fogadó, Tisza part, egy-két kávézó, vagy beülős étkezési lehetőség.

Közel van Nyíregyháza, busz óránként megy.

Vannak szakadtabb részek, és romák, de igazság szerint mindenhol vannak. Nekem nem volt eddig összetűzésem velük, pedig nem ismerem őket. :D

Ha jó helyre költözöl, akkor nem lesz gond. :)

2020. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kezdem magam szégyellni kicsit Nyírbátoriként hogy így próbáltam összefoglalni Szabolcsot, csak én tényleg ezt látom a környezetemben :D ezek szerint tényleg lehetnek balhésabb és nyugisabb részek
2020. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2 ev bukarest után azt mondom inkább 1000roma, mint 1 román...
2020. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!