Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás

A kérdés

A Szabolcs megyei Ibrány városban milyen a közbiztonság?

Google Streewiewen megnézve normálisnak tűnt a nagy része,de azért az egyik bekötőútján vannak szakadtabb házak. Milyen a hangulat,a közbiztonság,a helyi általános iskola ott? Érdemes oda költözni? Találtunk egy eladó családi házat ott,jó áron,de nem gyanúsan olcsón,ezért kérdezem.

Kérdések hasonló témákban: ház, lakás, közbiztonság

márc. 4. 10:25  Privát üzenet  

A válaszok
Szia. Van egy rossz hírem..minden szabolcsi kisvárosban/faluban van szakadtabb környék, ill.sok a c.gány. Ez van,nem lehet kikerülni. Ibrány annyiból rossz,hogy kevés a munkalehetőség. Van egy ottani kolléganőm,nem szokott panaszkodni a helyről de ő is bejár Nyíregyházára dolgozni. A tömegközlekedés elég sz.., mint általában errefelé mindenhol. A párom rendőr, nem szokta mondani,hogy ott sok balhé lenne vagy betörések.(vannak erre sokkal "fertőzöttebb"helyek). Összességébem szerintem azért olcsó mert kevés a munkalehetőség és rossz a közlekedés. Ha van autó és biztos meló,olcsóbb az élet is. (Laktam Bp-n is 10 évig). Nem rossz kisvárosban élni szerintem.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 4. 10:34 Privát üzenet

Az egész megye szakadt környék, de az általad említett, oroszlános-kerítéses, lila-rózsaszín házas Ibrány különösen.

Egy-két település van, ami még tartja magát, és ezzel ki is fújt. Lásd ingatlanárak. Ahol 20-25 millió alatt nem kapsz értelmes házat, ott már gyanús valami...

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 6. 12:40 Privát üzenet
ha valaki Szabolcs bármelyik vidékére akar költözni tisztában kell lenni azzal hogyha kilépsz az utcára legalább annyi cigányt látsz magad körül mint fehéret. mindenhol jelen vannak és a város széli szegregátumokat illik elkerülni a saját biztonságod érdekében. nem tudom falukban hogy van, én kisvárosban Nyírbátorban élek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 6. 22:51 Privát üzenet
3as azért nem mindenhol ilyen vészes.. Bátor durva..bár leginkább átutazóban szoktam látni de sok fehéret nem látok az tuti. Meg szintén mesélt a párom dolgokat arról a részről. Én nagykállói vagyok. Itt is vannak,de nem annyi és a java egész "normális". Ott van Újfehértó,ahol kb.1db sincs, kipaterolták őket Érpatakra. Meg talán Apagyon sincs sok,onnan is elhajtotta őket a polgi. Szóval nem mindehol van még ilyen fokú sáskajárás.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 7. 06:30 Privát üzenet

Nézőpont kérdése, nekem sok gyerekkori barátom élt szegregátumban... igaz ők is tartják, hogy nélkülem nem másztak volna ki onnan, de egész életemben nyugodtan jártam putrikban... a kosz meg a bűz zavart csak... de úgy, hogy ismertek, maximális biztonságban éreztem magam... hat igen a cigányok sajnos ilyenek... ha odaköltözöl, idegen vagy, akkor lehet félnivalód.

Ha ismernek, tudják ki fia borja vagy, akkor semmi para.

De nagyon sokat számít a reakciód is esetleges beszólogatásokra.. ha látják rajtad, hogy összerezzensz, azt csúnyán kihasználják.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 15:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tiszalök nagyon tróger hely?
Milyen hely Kálmánháza?
Kótaj mennyivel rosszabb, mint Rakamaz?
Nyíregyháza-Sóstóhegy/Sóstófürdő valóban olyan szabolcsban, mint fény az éjszakában?
Szabolcs megyében a Nyírségben milyen emberek élnek? Milyen ott a közbiztonság?
Tiszavasváriban javult a közbiztonság, amióta Jobbikos a városvezetés?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Ingatlan vásárlás, eladás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!