Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Mit gondoltok a pestrol...

Mit gondoltok a pestrol videkre koltozesrol ilyen megkozelitesben?

Figyelt kérdés

Van pesten egy belvarosi ertsd 5 6 7 14 kerulet jo reszen levo lakasom ami jo felujitott... viszont semmi extra.

Ha jo aron elmenne most olyan 40-45 de valsag alatt se ment 30 ala ott a lakasok ara.

Szoval ha pl elmenne 45 ert akkor en szivesen elkoltpznek valamelyik megyeszekhelyre vagy nagyobb varosba de csak a foteren vennek lakast pl ha cegleden vagy szekszard foteren lenne egy lakas sziper panoramaval nagy erkellyel mondjuk 35 millaert siman lemennek. Mert.nem napi bejarasos a munkam tidok otthonrol dolgozni... es megis egy kisebb varosban a legjobb helyen lenne kecom. Kb mintha pesten a szabadsagteren lenne.



2020. márc. 14. 10:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Van konyvtaram.

Egyik resze amiket olvastam. A masik resze inkabb dekorativ jelleggel.bir borkoteses konyvek 1600 evekbol 1700 as evekbol mindig vettem parat ha kulfoldon voltam vsgy az astorian

2020. márc. 14. 15:04
 12/17 anonim ***** válasza:

9-es!

Ha kiadja a lakását, miért bontaná le a konyhabútort és miért gond a bútorok, amikor azok a bérlőnek is kellenek?

Kivéve, ha milliós értékű antik bútorai vannak, akkor azokat elviszi és üres lakást bérel, mondjuk Szekszárdon.

A használatos holmijai meg az általa bérelt lakásban is fognak kelleni.

2020. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 mindentudó99 ***** válasza:
Én eladnám 45 ért . 25-30 rt vennék ásikat Budaesten. Kiadnám havi 100 ért. A maradek 15-20 ból vennék kertest valami jobb fsluban a főváros környékén. Úgy is otthonról dolgozol. De ha változik a helyzet vissza tudsz menni.
2020. márc. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha 40-45 körül elmenne, akkor én Budapest agglomerációban azonnal vennék egy telket, építkeznék, vagy egy felújítandó házat és teljesen a saját igényeimre szabnám. Mivel a lakásom "csak" 30-35 milliót ér, így hiányzik hozzá még egy 10es.
2020. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

30 ért megveszem

Holnap megyek

2020. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

12: Te a személyes holmidat hagynád használni egy idegennek és utána te magad is használnád újra? Te tudod... De ez nem jellemző.

Ha elköltözöl, viszed magaddal az új lakásba, te használod tovább, tiszta sor.

2020. márc. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

16: Kieg.

Mármint elköltözést az új saját lakásodra értettem, vásárolt lakásra.

De bérlésnél egy egész saját háztartást hurcolni nem nagyon lehetséges. Sok bútor nem él túl 2-3 szét- és összeszerelést, költöztetést.

A bérlói életforma és háztartásméret nem összehasonlítható a saját fix otthonod méretével, tárgymennyiségével.

Pl. én biztosan nem használnék más után mosógépet, konyhabútort, kuktát, fazekakat, étkészletet, porcelán készletet, ágyat, szőnyeget, fogast, stb.

2020. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!