Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van olyan aki zartkertbe...

Van olyan aki zartkertbe koltozott ki?

Figyelt kérdés

Telepulest nem irnek mert az irrelevans. Egy altalam kedvelt varosrol van szo amibel van ez a tipikus weekend haz ovezet. 6 millioert vannak zartkerti vagy muveles alol kivont gazdasagi telkek epitmenyekkel ertsd hazzal. Van amiben van viz es villany is.

6 millio egy ilyen 800 nm es telken. Nem lenne hitelem.es meg teruletem is lenne.

Velemenyek



2020. márc. 18. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

pár hete volt vmi hasonló kérdés - a kérdező nehezményezte, hogy miért nem építhet rá akkorát (bővítés), amekkorát ő akar...

Alaposan nézz utána a beépíthetőségnek! Nem véletlenül oylan olcsók azok az ingatlanok.

2020. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfogadható az út állapota, vannak közművek és szemétszállítás és az életmódodba belefér, hogy bizonyos időt szánj arra, hogy munkába eljuss (legjobb, ha autód van, mert ilyen helyekre ritkán megy ki a helyi járat, vagy ha igen, ritkásak a buszmegállók)elképzelhetőnek tartom. De alapvetésekkel tisztában kell lenned:1./ a meglévő épület bővítése az Önkormányzati rendeletek miatt nem biztos, hogy lehetséges. 2./Mezőgazdasági művelés alatt álló területek,sokszor égetnek mindenféle nyesedékeket(nem baj, ha nem szabad),zúgatják a motoros permetezőket, kerti traktorokat, rengetegen permeteznek,amit a szél visz oda is, ahol Te laksz. 3./ sokan hétvégi telekként használják, bográcsozás,pia,stb 4./ akik meg oda kiköltöztek, sajnos, általában nem az elit tagjai, vagy azért ment ki, mert máshol nem tudott volna venni magának, vagy mert a városi lakását elárverezték, és nem akart hajléktalan lenni. 5./ aki ott lakik, hogy is mondjam, hogy ne legyek rasszista: vagy a babakocsit tolja 2-3-4 gyerekkel, vagy a talicskát a lopott terményekkel, mert ugye a gyerekeket etetni kell, a sok paraszt meg úgyis termeli a krumplit, kerítés meg általában nincsen.De ha volna, se állítaná meg a Nótár Maryt meg a kis Grófót, mert az megy a szelek szárnyán 200 decibellel.
2020. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól írja az előttem szóló....

Még azzal megtoldanám, hogy egyes városok környékén az ilyen ingatlanokat (az előző által megjelöltek) sokszor önkényes lakásfoglalóként vették birtokba. :( Nehezen képzelhető el, hogy amúgy törvénytisztelő életmódot folytatnának...

2020. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nincs más lehetőséged okés, csak lakcímkártyát nem fogsz kapni arra a címre, és a posta se jön.

Ha van munkahelyed akkor jobb mint albérletezni, mert sokkal többet tudsz spórolni, csak valamelyik jóakaró be ne jelentsen az önkormányzatnál, hogy életvitelszerűen laksz ott (ebben a vírushelyzetben ritka, hogy foglalkoznának ezzel)

2020. márc. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire jön be a puritán és vadnyugati élet. Ahol én élek ott nincs világítás, gáz, szennyvíz és sok a lecsuszott proli, kisebbségi és alkoholista csöves lakos.
2020. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne itt kérdezősködj, hanem a helyi önkormányzatnál, mert mindenütt mások a szabályzók és a körülmények.

Amiket írtak előttem azok mind igazak bizonyos helyekre, ...bizonyos helyekre meg nem.

A mi nyaralónk is külterületi "szántóföld, gazdasági épülettel" címen, egy 3x 20m2=60 m2-es kőépület, + kb 15 m2 hozzáépített garázs mindez egy nagyjából 4ezer m2-es kertben áll, közvetlenül a település szélén. A szembeni szomszéd már belterület.

Van aszfaltos út, közvilágítás és jön a postás.

A házban van vezetékes víz, vezetékes gáz és villany, ami nincs, az a csatorna. Amit nem lehet: jelzálogoztatott hitelt felvenni rá.

Viszont:

Állandó címmel be lehet jelentkezni és a távolsági buszmegálló az utcasarkon. Miénk a 4-ik ingatlan, 2 perc séta a buszig.

Szóval ezzel csak azt szeretném jelezni, hogy keresni kell egy kulturált környezetben levő, komfortos építményt, mert vannak ilyenek. Mi várjuk a járvány végét és 5 millióért fogjuk eladni, 35 km-re Budapesttől.

Egy ingatlan vásárlását amúgy sem kapkodja el az ember.

2020. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A zárt kertbe több ismerősöm is lakik, akik teljen normális, dolgos emberek!

Van aki válás után választotta ezt, meg olyanok is akik minimálbért kerestek egész életükbe, szülőktől nem örököltek semmit, és nem akarnak albérletben élni, mert nem tudnak sajátot venni.

2020. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez pl. teljesen jó és biztos még alkudni is lehet:

[link]

2020. márc. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 Nem rossz de erre kötöttem házasságot és a környékére sem mennék.Dunántúl az annyira tettszik.Kisszékelyben laktam pár hetet.Öreglak stb.
2020. márc. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Tápiószentmárton kiemelt üdülőövezet, gyógyvízzel, energiadombbal, uszodával, éttermekkel és általánosságban gyakorlatilag minden van, mivel a turizmusra épül.

Nem tudom mi a problémád a környékkel, nyilván mindenütt vannak jobb és rosszabb települések, speciel Tápiószentmárton nem rossz.

2020. márc. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!