Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Van annyi hely/lakás M. o....

Van annyi hely/lakás M. o. -n, hogy minden "mamahoteles" elköltözzön, hogy ne nézzék le őket az emberek?

Figyelt kérdés
Elméletileg 885000 emberről van szó az ATV szerint.

2020. márc. 22. 12:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Ennyi embernek van pénze lakást venni, hitelt, albérletet fizetni?
2020. márc. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Régebben se volt jobb a helyzet, mégis elköltöztek...


Síránkozás befejezhető.

2020. márc. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
38%

Aki komoly kapcsolatra vagyik, egy ido múlva ugy is kenytelen lesz kijelentkezni abbol a bizonyos "mamahotelbol". Ez van!


Fordítva is igaz: aki nem hagyja el mihamarabb a "mamahotel" nyujtotta lehetosegeket, annak soha nem lesz komoly kapcsolata.

2020. márc. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Én mondjuk még tanulok, de gondolkozok már most azon, hogy hova meg hogy lehetne költözni. Jelenleg szingli vagyok, nem tudnék senkivel vállalni 3 gyereket. Hitelt felvenni nem is tudnék mire, mert ugye hirtelen arra is kell valami fedezet. Meg felvenni csak úgy 30 milliót is akár a semmire azért nagyon brutál lenne szerintem, főleg pályakezdő fizetésből.

Majd remélem lesz olyan állás lehetőség, ahol tudnak szállást biztosítani, míg rakok félre pénzt, vagy lesz addigra egy stabil kapcsolatom, akivel eltudnék menni albérletbe, de ehhez is kell valaki. Mert ugye egyedül pl egy 200ezres fizetésből egy 90-100ezres albérlet+rezsi+közösköltség, esetleg kell kocsi is (sajnos sok munkahelynél nem elég a bicikli vagy a tömegközlekedés), akkor még egyek is valamit, vegyek ruhákat, meg próbáljak félre is tenni, szinte lehetetlen.

Szüleim éppen megtehetnék majd, segítenek pár dologban, de ők se milliomosok. Ha addig nem alakul valamit a helyzet én se tudom igazán hogy mit lehetne csinálni.

Értem, hogy sokan eltudnak költözni, de nekem nem jövő az, hogy valami csoda folytán elmenjek egy albérletbe és ott ragadjak, mert nincs pénzem tovább lépni. Éppen van annyi félretett pénzem, hogy akár a 2 havi kauciót kitudjam fizetni, de ez is csak egy jelen állapot. Mire végzek a sulival ki tudja, hogy ki lesz.

2020. márc. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
80%
Általában azok nézik le a mamahoteleseket, akiknek szar a kapcsolatuk a szüleikkel.
2020. márc. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
25%
En es a legtobb ismerosom joba van a szuleivel, megis huszas eveiben elkoltozott otthonrol. Ennyit az elmeletedrol.
2020. márc. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%

Miért kellene elköltözni?!


Addig tud spórolni, amíg a mamahotelben van, mert utána már csak egy albérletben vegetáló magányos szingli lesz vagy vénlegény.


És valóban az nézi le a mamahotelt, akinek xar a kapcsolata az őseivel.

2020. márc. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Építkezésről hallottatok már?
2020. márc. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%

Vagy sajat lakasrol?

Miert hiszi a sok mamahoteles hogy csak alberletbe lehet elkoltozni?

2020. márc. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
27 evesen költöztem el a szüleimtől saját lakásba, ekkor költöztem össze a párommal. Ha nem lett volna párom, nem költöztem bolna el, mert teljesen felesleges. Eddig is önálló voltam, miután elköltöztem azután is, kivéve, hogy addig rengeteg pénzt spóroltunk meg, szüleimnek meg nem volt teher egyáltalán. Senki sem nézett le, vezetőként dolgozom es dolgoztam akkor is, míg otthon laktam. Csak a lúzerek gondolják azt, hogy mindenki aki otthon lakik, mamahoteles. Irigy vagy, nőlj fel
2020. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!