Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Melyik telepuleseken van...

Melyik telepuleseken van nagyobb kozosseg akiket erdemes kerulni?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akiknfoleg romai katolikusok es szeretik a dikh tv-t.

Melyik varos melyik rezet erdemes ez alapjsn elkerulni?



#romai katolikus
2020. márc. 23. 11:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

A Wikipédia jó támpontot szolgáltat, ha ott nem ilyen 1-2%-os adatot látsz, akkor lehet gyanakodni, főleg ha csak a 2002-es népszámlálás adatai vannak feltűntetve. Egy 5%-os érték a valóságban simán lehet 3-4x ennyi. (Sok cigány népszámláláskor nem annak vallja magát).

Egyébként meg ha komolyan érdekel egy ház, akkor Google térképen megnézed az utcaképet, egyből le lehet venni.

Ha mééég biztosabbra mennél, akkor meg kigurulsz kocsival a településre és körbenézel.

2020. ápr. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

5 evvel ezelőtt vettem házat, ez volt a fő szempontom, hogy olyan falu, ahol nincs cigány...

Pátkán lakik a fél rokonságom, ott lett volna logikus háat vennem... egyik rokonomnak sem volt soha semmi baja abból, hogy Pátka tele van cigánnyal...

Én választottam egy környékbeli falut, ahol nincs cigány...

De hiába nincs cigány, mégis van a 900 lelkes falucskában 3 szabadult gyilkosunk, néhány szabadult, illetve még nem büntetett tolvajunk, rablónk... semmit nem lehet kint hagyni az udvaron, de egyszerű sufni sem működik, csak a kamera, és a 7 lakat alatt minden... + 2rottweiler... ez már a 2.adag 2 rottweiler, mert 2t 3 éve megmérgeztek... volt egyszer 10 csírkém... egy éjszaka eltűnt mind, a kutyák meg be voltak altatózva...

Már totálisan bánom, hogy nem Pátka mellett döntöttem...

Ok nem szentek az ottani cigányok sem, de látod, nem az mutatja egy falu biztonságosságát, hogy hány db cigány család lakja... ott legalább ott lenne a csalad...

Amint lehet átköltözöm... most sajnos ide köt a teljses egzisztenciám. :(

2020. ápr. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Hajmáskér, Berhida
2023. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Berhidàt a édelmem alá veszem, igen van jópár cigány, de javarésze kereskedő, nem tolvaj.
2023. júl. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!