Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Gödöllőn a Kőrösi Csoma...

Gödöllőn a Kőrösi Csoma utcában néztünk ki egy családi házat amit jó áron meg tudnánk venni, de a szennyvíztelep közelsége és a nagyobb forgalom megrémiszt. Esetleg néhány gödőllői lakos tudna véleményt írni a területről?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az alvégen van? Mit szeretnél tudni?
2019. jún. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen az Alvégen, az az út ami a szennyvíztelephez vezet. Szeretném tudni a a "szociális megítélését". Elég nagy forgalom volt ott amikor néztük az ingatlant.
2019. jún. 18. 14:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szociális megítélését nem tudom, én nem azon a részen laktam. De nem hallottam panaszkodni senkit a büdösre.

Hát a forgalom az nagy. Marhanagy gödöllőn. Befelé a városba meg főleg. De ha oda kilöltötöl muszáj autót föntartani. Cigánytelepek nem arra vannak...

Esetleg lépj be facen a gödöllő csoportba, ott kérdezz, biztos van aki arra lakik. De arra számíts, hogy marha elfogultak ott az emberek a frissen költözőkkel. Oszd el kettővel, amit mondanak, mert nem szipi szupi gödöllőn sem minden.

Szóval igen, forgalom az van egész nap munkanapokon. De éjjel meg ünnepnapokon hétvégén azért konszolidálódik.

2019. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Kedves hármas, merre vannak a cigány telepek Gödöllőn?

Most néznénk meg egy ingatlant, a boncsokon...

2022. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!