Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Aki most hirdeti a lakását,...

Aki most hirdeti a lakását, mit tapasztal? Vannak érdeklődők?

Figyelt kérdés
Panel, vidéki megyeszékhely. Nincs érdeklődő. Hasonló aron van az enyém is, mint a többi hirdetett lakás. A legnagyobb ingyenes portálon hirdetem. (J.f.g.s.)

2020. ápr. 11. 10:44
1 2
 11/18 anonim válasza:

#3 vagyok

Lehet, hogy félreértelmeztem, lehet, hogy most, de a lényeg, hogy én kiadom a lakást, nem eladom, ha esetleg a kérdésben eladásról lenne szó.

Mégegyszer bocsánat, csak tisztázni szerettem volna.

2020. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem is feltétlenül csak a magas árak miatt csappant meg a kereslet, egyszerűen senki nem nagyon szeretne most ezzel foglalkozni. Ha 1-2 millióval olcsóbban adnád sem hiszem, hogy sokkal több lenne a jelentkező. Érdemesebb kivárni a járványhelyzet végét, vagy legalább a korlátozások lazítását, utána bátrabbak lesznek a vevők is. Az árakat pedig majd a kereslet alapján akkor érdemes szabályozni.
2020. ápr. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12: Viszont sokan elfelejtik, hogy az ingatlanpiac még a járvány ELŐTT megállt.


[link]

2020. ápr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#13: Megállni nem állt meg, csak lelassult. Még a járvánnyal sem állt meg teljesen, bár mondhatni majdnem
2020. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%

Tipikus lakáseladási történet:


-Nem akarom elkótyavetyélni. 20 milliót ajánlottak érte, de a Julika 26-ért hirdet ugyanilyet.


1,5 év múlva:

-Sikerült eladnom 15 millióért 😂😂😂

2020. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

15: Nagyjából lefedtek a hirdetések 50%-át. Sajnos...


De lesz ez még rosszabb, amikor még féláron sem akad majd vevő. Egyszerűen elfogy évekre a fizetőképes kereslet.

2020. ápr. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én november óra hirdetem, viszonylag jó áron, mégsem vitte még el senki. Szerintem most rendesen megszívtuk, akik panelt akarunk eladni, talán a kertesházasoknál jobb a helyzet. Én is családiba akarok költözni, de amíg valaki nem veszi meg ezt, addig meg van kötve a kezem :(
2020. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
94%
17: Ez így is van, én is kertes házba szeretnék költözni (Bp.), de azok még a panellakásoknál is durvábban túl vannak árazva (állapotukhoz viszonyítva). A hirdetések nagy része már lassan egy éves, alig van mozgás.
2020. ápr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!