Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Albisok! Kik albérletben...

Albisok! Kik albérletben laknak, szobában, érdeklődök hogy milyen?

Figyelt kérdés
Saját garzont szerettem volna de szakma nélkül csak szobára futja. Mennyire kell alkalmazkodni? Hangos, amikor pl. alszotok és mások szoktak ilyenkor beszélgetni a nappaliban vagy tv-zni, zenét hallgatni? Hgyan viszonyultok a lakótársaitokhoz? Sokszor szóltok egymáshoz, mintha családtag/barát lenne, vagy mintha egy társasház egy másik lakója, reggel elsétáltok egymás mellett, köszönés nélkül besétáltok a szobába? Leírnátok, hogy milyen is?
2016. júl. 17. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott bármi lehet amit csak el tudsz képzelni. És lesz is.

Az hogy nem köszön reggel az a legkevesebb.

2016. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk diplomás vagyok, nem is olyan a szakmám, ami hasztalan, mégse tudnék egyedül kivenni egy garzont. Ma már azok is 100 felett vannak (csak a bérleti díj).


Én laktam sokáig lakótársakkal (egyetem alatt végig). Jól kell választani, nekem majdnem mindig jó lakótársam volt. Mintha család lett volna, akkor is, ha addig ismeretlenek voltak. Szerencsém volt. De egyszer laktam együtt egy gimis bnőmmel és két barátnőjével, ott nem volt saját szobám, onnan gyorsan tiplizni kellett.

2016. júl. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulsz? Dolgozol? Próbálj meg a saját környezetedből lakótársat találni. Ahány ember, annyiféle életvitel és magatartás, kiszámithatatlan.
2016. júl. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dolgoznék. Ha lenne rohadt munka de nincs!!!!!
2016. júl. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!