Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Kaposvár, Nagykanizsa, Zalaege...

Kaposvár, Nagykanizsa, Zalaegerszeg városok közül melyikbe érdemes költözni?

Figyelt kérdés
Milyen városok ezek munkalehetőség, szórakozás, "svéd cserediákok" mennyisége szempontjából? Esetleg aki lakott/lakik valamelyikben, tudna mesélni egy kicsit róla?

2020. ápr. 11. 17:20
 1/10 anonim válasza:
79%
Zalaegerszeget nem ismerem, de az első kettőbe semmiképp!
2020. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Kaposvár, nos itt nincsenek svéd cserediákok, viszont egyetemi város meg van foci ezért van sok néger, ami a lányoknak jó, mert nagy pénisz, egzotikum, ingyen szponzor autó. Cigány is sok van. Munka , hát, most a Videoton nem keres embert, szóval van 2 biztonsági őr állás, pár tíz piramisjátékos, meg inkább festő, lakatos hiányzik, ja meg gépkezelő tapasztalattal.


Ha választani kéne vagy Sopron vagy Szombathely, de nincs oda írva, így a 3 közül Zalaegerszeg. Viszont ott is vannak cigányok, de én azt mondom, előbb rabol ki egy magyar, meg töri fel a kocsid, öregezik , meg szed védelmi pénzt, a cigányok rendesek, ők a társadalom mozgatópengéi.


(Oh, ahh, ez aztán a politikailag korrekt válasz).

2020. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Zalaegerszeg a legélhetőbb ezek közül.

(És szerintem a legszebb is)

2020. ápr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak Kanizsáról tudok nyilatkozni, nagyjából semmi sincs. Mármint ilyen gyári munkák vannak, de nagyobb foglalkoztató ahol bármiféle karriercélod lehetne nincs.

Amúgy élhető város lenne. Cigány van, mint mindenhol, de szerintem jóval kevesebb mint pl. Budapesten, szóval ebből a szempontból nincs baj.

Egerszeg egy fokkal jobb, de én ott is csak ezeket a tipikus gyári melókat látom. Bár igazából az összes ehhez hasonló méretű városra el lehet ezt mondani.

2020. ápr. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagykanizsán alig van munkalehetőség. Van egy tó, ahol lehet horgászni, futni. Meg egy tér, ahol van egy szökőkút. Sétálóutcat is próbáltak kialakítani, de egyikben nagy autósforgalom van, másikban meg nincs látnivaló. Mozi, színhaz van.

És néhány szórakozóhely, beülős hely is, de nem sok. Tűrhető varos, mar ha valaki tűrhető kategóriát keres:-) Zalaegerszegen több munkalehetőség van, Kaposvárt nem ismerem, de a sétalóutcája tetszik.

2020. ápr. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Igazából egyik sem a legjobb, de a három közül inkább Egerszeg emelkedik ki vagyis én biztos, hogy azt választanám.


Kaposvár szép kis város kétségtelen, hogy a három közül szerintem ez a legszebb, de ugyanakkor ennyi is a pozitívuma. Munkalehetőség szinte alig van itt még a tipikus gyári melókból is kevés van, szórakozás szempontjából ami egy ekkora városban lenni szokot az van, kisebb méretű plázák, mozi, stb. Svéd cserediákokból pedig itt akad a legtöbb.

Nagykanizsa nem egy nagyszám, de szerintem több kicsit a munkalehetőség tekintve, hogy elég jó helyen van közel a határhoz, közvetlen autópálya kapcsolat. Nagyjából itt is van minden ami egy ekkora városban lenni szokott.

És végül Egerszeg ami a három közül szerintem a legjobb. Nem egy történelmi város így hát sok látni való nincsen, de szép kis városka gyönyörű tájakkal. Itt azért már szerintem több lehetőség van, bár közelsem tökéletes, de aki akar talál munkát. Az utóbbi időbe amúgy elég sok fejlesztés indult és támogatások nagyrészét Zalaegerszegre tolják ez sem egy utolsó szempont szerintem.

A háromközül talán itt van legkevesebb cserediák, de szó sincs arról, hogy ne találkoznál velük.

Nagyjából minden van ami kell, plázák, mozi, pubok, beülőshelyek, strand stb. Helyedbe Zeget választanám.

2020. ápr. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nagyon szomorú, hogy lakóhely keresésnél mindig az első dolgok között jut eszébe az embernek, hogy mennyi cigány van az adott helyen. És nem azért, mert gonosz rasszisták vagyunk, hanem mind jól tudjuk, hogy mennyire tönkre tud tenni egy komplett utcát is akár egy problémásabb cigány család. És bizony a többsége problémás.


Az meg még ennél is szomorúbb, hogy a jelenlegi trendeket tekintve valamikor a 2030-as években jön el az a fordulópont, hogy több roma gyerek fog születni összesen, mint magyar. Onnantól meg már csak idő kérdése, hogy mikor lesznek hatalmas egybefüggő no-go zónák...

2020. ápr. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Zalaegerszeg. Az első kettőt felejtsd el.
2020. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szombathely esetleg jobb város ezeknél?
2020. ápr. 13. 19:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Jobb de összességében ha nem akarsz Ausztriába dolgozni és ingázni nem éri meg, az ingatlanárak jóval magasabbak, megélhetés is viszont semmivel nem tud többet nyújtani mint Zeg.
2020. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!