Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagykanizsa vagy Zalaegerszeg...

Nagykanizsa vagy Zalaegerszeg turhetobb szülés szempontjából?

Figyelt kérdés
Zeghez tartozom oda jártam t.gondozasra. viszont nagyon sok negativat hallok: bunkó csecsemosok + 5 ágyas szobak rooming innel. Kanizsan jobb a helyzet? Ha ott születne kell orvost fogadnom?
2019. júl. 29. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanizsára ne menj! Csak rosszakat hallottam és tapasztaltam
2019. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Részleteket kérdezhetek? (Akár üzenet formajaban?)
2019. júl. 29. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs fogadott dokid csak a körzetesbe mehetsz. 24. hét után meg nem nagyon szoktak elvállalni.
2019. júl. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kanizsai kórház egy borzalmas...nem ajánlom senkinek.
2019. júl. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Egerszeg mellett egy plusz érv, hogy van koraszülött osztály. Amúgy az orvosgárda felejthető egy-két kivétellel, a koraszülött osztályról csak jókat tudok mondani, a sima csecsemősök között is van jobb-rosszabb.
2019. júl. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát koraszülött már biztos nem lesz :) én főleg a korhazban toltendo kötelező napok miatt aggodom...
2019. júl. 29. 16:11
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a csecsemő osztállyal semmi bajom nem volt. A csecsemős nővérek normálisan viselkedtek. A rooming-in kifejezetten jó dolog szerintem. 5 ágyas szobák valóban vannak, de engem nem zavart. Amikor nagyon fáradt voltam,.akkor tudtam aludni, nem ébredtem a többi baba sírására. Tisztaság van, a fürdőt is takarítják napi kétszer.

A koraszülött osztályról viszont lesújtó a véleményem. Amíg minden rendben halad, addig kedvesek, de amint baj van... Ami viszont ott is hatalmas pozitívum, hogy 0-24-ben látogatható a pic a szülők számára és ha már stabil a baba, akkor anyukával lehet 0-24-bem. Ezek csodálatos dolgok, de sajnos nem pótoltja az emberséget és a szakmaiságot.

Kanizsai kórházat nem ismerem. De ha már ennyire a végén vagy, akkor nem variálnék a helyedben egy gyk-s kérdés alapján.

2019. júl. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!