Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Szerintetek 5 év múlva visszaj...

Szerintetek 5 év múlva visszajöhetnek a 2013-as ingatlanárak?

Figyelt kérdés

Gazdasági világválság megvan, munkanélküliség megvan, bércsökkentések megvannak, a turizmus nem csak hanyatló hanem halott. Még 2008 után sem volt teljesen halott, de most az lesz pár évig:

[link]

[link]

A tömegturizmusnak és az airbnb-nek búcsút mondhatunk. És a külföldi befektetőknek is, akik módszeresen menekítik ki a pénzüket a magyar ingatlanokból.

Szerintetek is minden adott arra, hogy egy hosszú lejtő végén, a 2013-as árakat kelljen fizetni a magyar ingatlanokért?


2020. ápr. 21. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Go to. ezotéria rovat..... :-))
2020. ápr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%
Nemhiszem. Emelkednem a bérek és az árak is. Ha csak nem lesz valami válság, illetve a kormány nem törli el a CSOK-ot (ami most felverte az árakat), akkor marad minden a régiben, max egy kicsit eshet.
2020. ápr. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
2: Kimaxoltad a valóságtagadást... Híreket olvasol?
2020. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

#2 kivételesen nem én voltam most :)


De akkor nem vagyok egyedül aki nem látja annyira rózsaszínűen a dolgokat.


De a kérdésre a válasz, 2013-as árak tuti nem lesznek. Eltelt 7 év! Egyébként meg nem a '13-as árak voltak a legalacsonyabbak, hanem a 2010-es árak. De olyan meg pláne nem lesz.


Ahol most 300 ezer/m2 egy tégla lakás, ezut' sem lesz 180-200 ezer. Max. 250 ezer. Attól kevesebbért inkább el se adja.

2020. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Annyit emelkedtek az árak amennyit a fizetések. Mindenki ki tudja számolni a sajátja alapján.

Nekem 2010 óta nem emelkedett

2020. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Epítésvezetőként dolgozom magasépítésben és elég sok más céggel illetve szakemberrel tartom a kapcsolatot. Sokszor szoba jön ez a téma. Azért abban egyet értés van, hogy 10 évvel ezelőtti árakat felesleges várni, de az utóbbi 2 év áremelkedésének eltűnésére azért sokak szerint elég jó esély van.
2020. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Ember, te bemásolod ezt mindenhova?

Nem lehetsz túl okos, ha a használt lakások árából számolod ki az új árát és nem fordítva.

2020. ápr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az én tapasztalatom. Szépen lassan (legalábbis az ismerősi körömből) csökkentgetik is vállalkozási díjukat.


Legalábbis azok akik nem ilyen pár fős mikrocég, hanem mondjuk 20-30 ember járulékait kell fizetniük.

2020. ápr. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
És ez lemaradt: Ha nyomottabb árakon is de a kevesebb munka közül nyerniük kell melót.
2020. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5 év múlva 2025 lesz. Irreális elvárás a 12 évvel ezelőtti árak. Az árak módosulnak, változnak, de irreális elvárni, hogy egy 12 évvel ezelőtti szintre térjenek vissza. (Na jó, a benzin kivétel. De ott most nagyon extra körülmenyek vannak, olyan SOHA nem volt még, hogy az olaj ára negatív legyen.)
2020. ápr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!