Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Előfordulhat azaz őrült...

Előfordulhat azaz őrült helyzet, ha nagyon elszúrja a kormány a válságkezelést, hogy az ingatlanárak negatívba mennek át?

Figyelt kérdés

Mielőtt még nevetnétek, majdnem volt ilyen Magyarországon az előző válságban. Hogy a tulajdonosnak kellett majdnem fizetni, hogy átvegyék a tulajdonjogát az ingatlannak.

Mert ugye, ha full nincs rá kereslet, de mégis ott áll fölöslegesen, akkor az csak a pénzt viszi, és kötelezettségek vannak vele. Legyen szó akár kertes házról, akár társasházról (közös költség, rezsi, kertápolás, járda rendben tartásának kötelezettsége stb.).

Ha nagyon mély válság lesz, akkor lehet ennyire bevadul a piac?


2020. ápr. 21. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt minden elő fordulhat,csak a fenekünk nem .
2020. ápr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amiről te beszélsz olyan nem volt még itthon és szerintem nem is lesz. Itt mondjuk egy tehermentes 100 nm-es lakásról beszélek felújítva. Nem tudom elképzelni, hogy a tulaj nekem fizetne csak írassam a nevemre.


Ha mondjuk a falu szélén van egy romos házad amit már szétloptak és nem ér semmit, eladni nem tudod. Akkor odaadod az államnak. Ha neki sem kell akkor meg egy hajléktalan nevére íratod. Mivel ennek van egy minimális költsége, talán erre gondoltál.

2020. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
"Majdnem volt"? Hát azért ettől kib..szott messze voltunk :D
2020. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Kérdezd meg Lőrinctől, hogy a balatoni szállodáit hogyan tartja fenn, nem tart-e az elszegényedéstől.
2020. ápr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon ennek a közelébe sem jártunk soha. Ingatlanárak megtorpanása volt, visszaesése volt, de negatívba soha nem ment és nem fog menni. 1-2 extra esetnél el tudom képzelni, hogy nagyon keveset érjen az ingatlan, (faluvégén, norvégok lakta övezetben), ezért a tulaj inkább hagyja lepusztulni.
2020. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!