Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen a Pók utcai lakótelepen...

Milyen a Pók utcai lakótelepen lakni? Milyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sok az idős, de vannak fiatalabbak is? Milyen a hangulata, milyen ott élni? Aki ott lakik, szereti?

2020. máj. 13. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rokonaim laktak ott régebben, én nagyon szerettem oda járni. Sok a zöld és közel a Dunapart, hangulatos, lehet sétálni, bringázni. Szívesen élnék ott, de erre sajnos esélyem sincs.:(
2020. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legdrágább panel-lakótelep Budapesten a Duna mellett.
2020. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az árakkal tisztában vagyok, engem inkább az érdekelne, hogy a mindennapi élet milyen ott. Milyen a közösség, milyenek az emberek, milyen az egésznek a hangulata. Olyan válasza érdekelne, aki ott él.
2020. máj. 13. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, bocsánat.


Akivel beszéltem az ott élők közül mind kiemelik, hogy mennyivel jobb a lakóközösség mint a korábbi lakótelepeken ahol éltek (2 ilyen családot ismerek). Én gyakran járok a Pók utcaira, de sok különbséget nem látok aközött és a hozzá közel eső Kaszásdűlő között (talán csak annyit, hogy ott nincs Duna).

2020. máj. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten két kellemes lakótelep van: a Pók utcai és Gazdagrét.

Amikor Gorbacsov és felesége itt jártak, akkor Lariszát Gazdagrétre vitték, hogy bemutassák neki a minta lakótelepet. A Pók utca kisebb, Gazdagrét nagyobb (25-ezer lakó) és nincsenek kétes egyének, biztonságos, jó az összeköttetés a város minden pontja jól elérhető az M4, M2 és a buszok használatával, viszont nincs Duna.

2020. okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!