Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Milyen gyermelyen lakni? Ott...

Milyen gyermelyen lakni? Ott készülünk házat nézni és nem találtam róla sok infot, Lakik valaki a környéken? Mik a tapasztalatok, ovi, közösség, közbiztonság szempontokból.

Figyelt kérdés

2020. ápr. 19. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de nem ismerem Gyermelyt, viszont már az is pozitívumnak számít, hogy a tésztagyáron kívül nincs róla semmilyen hír.

Annyit látok, hogy gyönyörű természeti környezetben fekszik és relatíve közel van Budapesthez és nagyon közel Tatabányához, így a munkalehetőség megoldott.

Menj el és beszélgess el a helyiekkel (többekkel) boltban, kocsmában, postán, orvosi rendelőben, önkormányzatnál.

Én pl. úgy tudtam venni egy nagyon jó helyen levő, nagyon jó házat, hogy egy nekem szimpatikus önkormányzatos csajt kiszúrtam, az elmondta, hogy a településnek mik a jó részei, sőt később a kinézett házzal kapcsolatban is tudott mesélni magáról a házról is, de főleg a szomszédokról.

2020. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!