Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Eladóként bele egyeznetek...

Eladóként bele egyeznetek abba hogy az érdeklődő/ potenciális vevő megtekinteskor szakembereket hozzo, Gondolok ez alatt arra hogy villanyszerelő vízvezeték szerelő, építész- statikus?

Figyelt kérdés
Föl merült bennem a kérdés ha egyszer eljutok odáig így néznék ingatlant.

2020. máj. 17. 17:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha nem miért nem?
2020. máj. 17. 17:36
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A vevőnek joga van mindent tüzetesen megnézni,hisz ezt beleírják az adás vételibe .Aztán nincs reklamálás utána.Erre lehetőséget kell biztositani.Van ahol a szekrénysor mögött csupa víz a fal,ott úgy sem látszik.Esetleg a falban már enged a víz cső,de minden tökéletes ,állítja a tulaj.A villany vezetékek aluból vannak,és még alul méretezettek is . Még a padlásra is fel kell menni,(ha van),mert az is előfordul,teljes tetőcserére szorul.
2020. máj. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
igen , de egyszerre csak 1 embert engednék be , jó dolog a bizalom de senkiben ne bízz
2020. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Persze. De ez nem teszi olcsóbbá;)
2020. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Én is egyszerre csak kezelhető mennyiségű embert engednék be. Egy időben téged a családoddal, plusz 5 szakit biztosan nem. Még is csak az otthonom, minden értékemmel együtt.

Megjegyzem én sem adnám kevesebbért ettől függetlenül, hiszen én pontosan tudom milyen állapotban van és ehhez képest áraztam be. Nem fog 1 millát lejjebb ugrani az ár, mert talál a szaki valahol két méter régi vízvezetéket. :)

Szerintem, ha látható problémák, repedések vannak, a statikus fontos. A többi fölösleges. Lehet informálódni a ház korából és a tulajdonostól, ilyenekben azért nem szokás hazudni, ha a tulajnak pontos képe van. Az infóid alapján pedig konzultálhatsz szakival, hogy kellene-e ezt feltétlenül korszerűsíteni, vagy sem. A falakba úgy sem látnak, amit látnak, azt meg te is látod. Nekem nem lenne ellenemre, hogy lefényképezd mondjuk a biztosíték táblánkat, ha jól esik... Furábban néznék rád, ha 5 szakival érkezel megnézni a házunkat.

2020. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem az ár miatt kérdeztem csak hogy majd ha egyszer nyer eljutok odáig kicsit hozzáértő szemmel tudjam nézni
2020. máj. 19. 22:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag statikust vigyél és nézegesd a falak tövét, hogy nincs e víz és milyen szag van. Ha doh, akkor fordulj sarkon.

Víz és villanyszerelő teljesen felesleges.

2020. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
21%

erre kapsz szerinted szerelőt, aki belemegy ebbe, horror áron talán? 1 napra úgyse tudnád beiktatni őket, a tulaj meg megunná a hülyeségeidet, ha olyan helyen van az ingatlan úgyis van rá jelentkező.


Vízszerelőt nem értem, hogy minek. Kivési a falat, hogy megnézze milyen vízcső van benn?:D


Plusz ha összefogdossák a falat/eltörnek valamit, azt kifogod fizetni a tulajnak?

2020. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!