Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyugodt,biztonságos települése...

Sanyi89 kérdése:

Nyugodt,biztonságos települések 17m körül? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal költöznénk panelból kertes házba és a segitségeteket szeretném kérni,hogy 17m körül (15ideálisabb lenne) mit ajánlanátok?


Amik nekünk fontosak: gyors internetkapcsolat,mivel otthonról dolgozunk

Az átlagnál valamivel legyen jobb a közbiztonság (eddig laktam már a 8.ker több utcájában,7.ker és Csepelen,nekem nem volt velük bajom,de a családomnak azért jobbat szeretnék).

Legalább 1 tesco vagy spar stb.


Amik nem fontosak: munkalehetőség,szorakozási lehetőségek


Sokat böngésztem a napokban az ingatlankereső oldalakat, minden kedvelt helyen hasonló szórásban látom a házakat: 4-8m putri,15-19m egész jó,a felett meg változó.


A listát az eddig tetszö helyekröl inkább késöbb irnám le,ha érdekel valakit,de elöbb szeretném csak a fenti paraméterek alapján látni a válaszokat.

Aki bármivel érdemben tud segiteni azt megköszönöm.



2020. máj. 20. 22:46
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért bőven van lehetőségetek így, hogy bárhol nézelődhettek.

Harkányt mondanám így elsőre, szomszédos településen adott a bevásárlási lehetőség, de Pécs sincs irgalmatlan messze, maga a fürdőváros pedig szuper biztonságos és még kulturális élet is van. Kérdés az is, mekkora házban gondolkodtok, mert kettőtöknek elég lehet kétszobás is. Gyors net szerintem a legtöbb településen már van.

2020. máj. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Így elsőre azt mondanám,hogy a ház kicsit legyen nagyobb mint a panel amiben most vagyunk (55nm2).

A telek meg olyan 400-800 közt még vállalhatónak tűnik.(abból 500ast tartottunk karban még régen szüleimmel)


Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.

2020. máj. 22. 13:47
 13/13 anonim ***** válasza:

Kehidakustány, Gyékényes, Cserkeszőlő

[link]

2020. máj. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!