Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Nyugodt,biztonságos települése...

Sanyi89 kérdése:

Nyugodt,biztonságos települések 17m körül? (többi lent)

Figyelt kérdés

Párommal költöznénk panelból kertes házba és a segitségeteket szeretném kérni,hogy 17m körül (15ideálisabb lenne) mit ajánlanátok?


Amik nekünk fontosak: gyors internetkapcsolat,mivel otthonról dolgozunk

Az átlagnál valamivel legyen jobb a közbiztonság (eddig laktam már a 8.ker több utcájában,7.ker és Csepelen,nekem nem volt velük bajom,de a családomnak azért jobbat szeretnék).

Legalább 1 tesco vagy spar stb.


Amik nem fontosak: munkalehetőség,szorakozási lehetőségek


Sokat böngésztem a napokban az ingatlankereső oldalakat, minden kedvelt helyen hasonló szórásban látom a házakat: 4-8m putri,15-19m egész jó,a felett meg változó.


A listát az eddig tetszö helyekröl inkább késöbb irnám le,ha érdekel valakit,de elöbb szeretném csak a fenti paraméterek alapján látni a válaszokat.

Aki bármivel érdemben tud segiteni azt megköszönöm.



2020. máj. 20. 22:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Szerintem Budapest és a környező települések ennyiből kizárhatók.


De akkor azt kell tudnunk, hogy mégis hol. Mert ennyiből egészen mást kapsz Komlón, mint Sopronban. Tesco meg SPAR meg majdnem minden nagyobb településen van, még Zircen meg Sárbogárdon is, mégse gondolom hogy oda akarsz költözni.

2020. máj. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A "nem volt velük bajom"-ból értem mi a kérdés, de bárhol az országban?
2020. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 mindentudó99 ***** válasza:
47%
Amit te keresel az a ház nem létezik 15 milióért. 15 milkáert jó kertest Budapesttől kb 60 kilóméterre kapsz ahol nincs Tescó vagy Spár. És sok szórakozasi lehetőség se. Viszont ban jó közbiztonság és jó internet. Olyan is létezik amit te keresel csak az 25 milió
2020. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Országos szinten, amiket én ismerek és nem rossz helyek, mindkettő a Velencei-tó vonzáskörzete, 10 km-re Gárdonytól, ahol minden van.

Fejér megye:

Seregélyes és Zichyújfalu

[link]

[link]

[link]

Heves megye:

Hevesvezekény, 100% magyarok lakta község, 7km-re Hevestől, ami egy komoly város, ahol szintén minden van:

[link]

[link]


Természetesen tudok még viszonylag nyugodt, cigánymentes helyeket, de azok drágák.

2020. máj. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen bárhol az országban. Amiket eddig másoknak ajánlottak gyakorin:Szajol,Gyula,Szarvas,Csongrád,Szentes,Veszprém,Zalaegerszeg,Hajduszoboszlo,Szentendrei sziget meg amiket a 4es irt.

Ezek mellé még szerettem Tökölön is lakni,Szszmiklost viszont nem igazán.


Szeretném leszükiteni,a maradékot meg megnézném személyesen,de ennyi helyre nincs idöm elmenni.

Az 1es amit irt "egészen mást kapsz" nagy segitség lenne,hogy 17ért hol számit szeméttelepnek,és hol használhatónak egy ház.


Az átlag nm2 ár kalkulátorokat használom jelenleg csak érdekelnek személyes tapasztalatok is.


3as: lényegében te leirtad milyet szeretnék 15 körül, a spar és társai csak bonusz.

2020. máj. 21. 12:30
 6/13 anonim ***** válasza:

A Szentendrei-sziget szerintem 15 millióból felejtős, de kétségtelenül jó hely. (bár ott is vannak rosszabb részek, de ez az aktuális árakból ki is derül)

Ott legfeljebb egy faházas nyaralót kapsz ennyiért, vagy nagy szerencsével hosszú, vályog parasztházat.

2020. máj. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mondanám még neked a Somogy megyei Tabot. Zamárditól negyedórás autóútra, csendes, nyugodt, mégis tökéletesen felszerelt, alpesi hangulatú városka, nekem a szerelmem.:)

[link]

2020. máj. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tabot én is merem ajánlani!
2020. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 mindentudó99 ***** válasza:
Kerdező akkor neked egy nagyváros környéki rendezett falu való. Nem Budapest környékire gondoltam. Pl Dunaújváros vagy Kecskemét vonzáskörzete. Nyugodt környék és momdjuk k9csival 15-20 perc a nagyváros ha nagybevásárlás vagy szórakozás kell. De jellemzően az ily nem lepukkant falvakban is kapható minden .
2020. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szigetköz amúgy, csak a falvakban nincsen nagyobb bolt. De talán Dunaszegen vagy környékén lehet ennyiért kapni. Győr sajnos nagyon drága lett, de a közelében jó lakni.


Amúgy én kompromisszumot kötnék és egy idilli környezetbe mennék mint Őrség, Zselic, Bakony stb, Keletet nem ismerem.

2020. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!