Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » XIV kerület,Füredi utcai...

XIV kerület,Füredi utcai lakótelep tényleg sokat romlott? Írnátok véleményeket?

Figyelt kérdés

Szinte csak arrafelé nézelődünk, mert elég jó árban látunk ott lakásokat, és elég sürgős lenne a vásárlás több ok miatt is. Természetesen megnézzük személyesen is,de érdekelne több vélemény. Hallottam már drogosokról, ágyi poloskákról, de nem tudom hogy ez mennyire valós. Az Örsön naponta áthaladok, tudom hogy az gáz, de a Füredi is?

Nyugodtabb, normális környéket szeretnénk, ami nincs túlságosan kint.



2020. máj. 25. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Az a helyzet, hogy lakótelepi lakásoknál a lakóközösség az amin függ a dolog. Mondok egy példát: ahol én lakok, XI. kerület, itt horror áron mennek a lakások, de borzalmas a lakóközösség, az egyik bolond behordta a poloskát, 2-3 év volt mire megszabadult tőlük a ház, büdösek, koszosak. Lehet hogy veszél a havanna lakótelepen egy lakást, ami ugye "rossz környék", és tök normális lakóközösségbe kerülsz.
2020. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
66%
Nem konkrétan a lakótelepen, de onnan nem messze élek, (a Fogarasi úthoz közeli részen) szerintem teljesen jó környék. Régebben a pataknál a híd alatt voltak hajléktalanok, de már évek óta nem láttam őket, drogosokkal pedig soha nem találkoztam errefelé. Egyébként szerintem jó hely, viszonylag sok a zöld terület, óvodák és iskolák is vannak a környéken meg több játszótér, ha ez szempont, és a közlekedés is viszonylag jó, a 81-es gyakran jár és gyorsan bent vagy vele az Örsön, illetve a lakótelep néhány részén más buszok/trolik is vannak.
2020. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!